Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever mellé milyen...

Golden retriever mellé milyen kistermetű kutyus ajánlott?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen a segítséget.

A golden retrieverünk 1,5 éves ivartalanított szuka kutyus.



okt. 19. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyád jól nevelt, akkor bármilyet vihetsz mellé. Nyilván számodra egyszerűbb, ha nagyjából azonos aktivitásúak, de teljesen különböző kutyák is remekül tudnak együtt élni.
okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl nagy meretkulonbseg ne legyen, pl. Egy yorki vagy csivava, jatek kozben is konnyen megserulhet. Valami kevereket menhelyről, kolykok is vannak szinte mindenhol. En a 3 eves amstaff melle orokbefogadtam egy kolykot, aki felnottkent 15 kilos lett, van benne minden, terrier meg valami terelo fajta biztos, de remekul elvannak. A meglevo kutyat jo lenne vinni az ismerkedesre is, barhonnan valasztasz kolykot, ne otthon deruljon ki, hogy nem passzolnak egymashoz.
okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen menhelyre gondoltam én is, mert sajnos először cicàt akartam mellé és nem fogadta el, így a szomszédé lett a cica.

:((((

Talált cica volt.

Aztán kutya azért más tészta.

Engem nem zavar ha idősebb lenne.

okt. 19. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!