Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistermetű kutyátok fülét...

Kistermetű kutyátok fülét hogyan tisztítjátok?

Figyelt kérdés
aug. 8. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló, eddig én is így csináltam, de mostanában vettem észre, hogy az icipici kanyarulatokba is be van rakódva neki a szennyeződés és azt ezzel a módszerrel nem tudom kiszedni.

Nedves fültisztítóval próbáltam óvatosan a külső részeken, nem igazán tetszett neki, pedig mindent szó nélkül visel.

aug. 8. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Mi? Minek kell a kutya fülét tisztítani? 3 kutyám volt eddig, egyiknek sem takarítottam, és köszönik szépen jól megvoltak nélküle. Sosem voltak fülfájósak, egyszer nem kellett orvost hívni hozzájuk. Komolyan mondom, már nem tudják az emberek mit csináljanak unalmukban.
aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
A fültisztító nem lesz jó oda szerintem, kérd meg inkább a kutyakozmetikust, de nem hiszem, hogy 100%-osan tisztára lehet csinálni, mégiscsak egy szerv.
aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Kutyakozmetikusra bízom.
aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fültisztító folyadékkal megnedvesítek egy zsepit és úgy törlöm ki. Így elég jól kijön. Ha neked ez nem elég, inkább vidd el kutyakozmetikushoz. Olyan nagyon gyakran nem kell nagyon alaposan kitisztítani.
aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fültisztító folyadékok, pl Otodine, azzal belül tudod tisztítani, a külső részeket meg vattakoronggal. Csak tegyél rá fültisztítót, ne szárazon. Fülpálcikával soha ne nyúlj a fülébe.
aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 🙂
aug. 9. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

3:

A mi kutyánk menhelyi csócsált rongyfülű kutya. Amikor szaladgál a többi kutyával a felvert por, kosz, belemegy a fülébe és a természetes zsírtól lerakódik. Egy idő után zavarni kezdi őt és rázza fülét.


Kutyáknak való fültisztító folyadékot és általános kozmetikai vattakorongot használunk a tisztításra.

aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!