Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az általad legkedvelteb...

Melyik az általad legkedveltebb kistermetű kutyafajta, közepestermetű kutyafajta és nagytermetű kutyafajta amit szeretsz?

Figyelt kérdés
Nekem/számomra kis testű kutyákból a mopsz és még a francia bulldog, közepes testű kutyákból a beagle és a német pincser, nagy testű kutyákból pedig a rottweiler és még a berni pásztorkutya is igen szimpatikus számomra és ezek a kedvenc kutyafajtáim.

#kutya #kutyafajta #eb #nagytestű kutya #közepestermetű kutya
aug. 25. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Kistermetűekből a Yorkshire Terrier, közepesből nekem is a Beagle, nagyobb fajtából pedig a Németjuhász.
aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Francia bulldog, cocker spániel és németjuhász.
aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Mudi

Holland pásztor

Kuvasz

aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na jó, tényleg valakik most így szándékosan lepontozgatnak, az első három válaszoló tényleg 44%, 44%, 49%-ra lett lepontozva jelenleg, nem értem az olyan embereket😭 de majd rövidesen biztosan felpontozódtok mások által remélhetőleg.
aug. 25. 19:19
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván szórakozásból pontozgatnak le, de vállalom én is a kockázatot ;)

Kis termetű kutyák közül inkább a tacskó meg a francia bulldog. Közepes termetűek... nem tudom melyik számít pontosan annak, nagy termetű kutyák terén pedig egyértelműen a kuvasz ^^

aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Törpe uszkár, Border collie, Orosz fekete terrier
aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Szálkás tacskó, beagle, boxer
aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
68%

A kedvenc kisméretű Törpe spicc

Közepes: Mudi

Nagy: Kaukázusi Medveölő

aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Tacskó, Border, Óriás Schnauzer talán
aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Kistermetű kutyák közül nekem valahogy egyik sem tetszik, de ha muszáj lenne választanom akkor talán egy törpe tacskót mondanék. Közepes termetűek közül a Corgi fajta szerintem nagyon édes, nagytestűek közül pedig a Kaukázusi juhászkutya, de még a mastiffok és a bernáthegyi kutyák is tetszenek.
aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!