Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a kutyátok minden előjel nélkül megharapott titeket?

Figyelt kérdés
Tehát pl. ültök a kanapén, a kutya ott van mellettetek és hirtelen HAMM!

#harapás #megharapás
okt. 13. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%

ma 07:13

Ja! Ösztönösen megmarja a gazdáját?! 😅

okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

#5:

De, ki lehet védeni, okoskatörp, csak momentán nevelni kéne azt a kutyát. Majd ha úgy megmar, hogy kórházba kerülsz, akkor is csak a válladat fogod vonogatni, hogy #hátezzelnemlehetmittennimerhátragadozó?

Szerencsétlen...

okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Ne akarj ezzel a okoskatörpel találkozni te féregnyúlvány.
okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Mindig van előjel, max az ember béna, hogy értelmezze, vagy értse, ismerje a saját kutyáját.
okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Életem 36 éve alatt mindig volt kutyám, , soha egy sem harapott meg, fel sem merült az esély ilyesmire. Nem macska méretű kutyák :D Roti, német juhász, bull keverék volt a felhozatal. Nagyon nyugodt, kedves, kiegyensúlyozott kutya volt mindegyik, kanok-szukák vegyesen. Nevelni kell őket következetesen, szeretettel foglalkozni velük és akkor nem harapnak, még "okkal" se nagyon, nemhogy a semmiből. Ha mégis, ott mentális gond van.
okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Egyébként onnan jött az ötlet, hogy most néztem a Resident Evil 2021-es remake-jét, és volt benne egy olyan jelenet, hogy a kamionos kutyája elkapja a zombivírust, ül a kamionos mellett és egyszercsak beleharap a kezébe.
okt. 14. 11:25
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Előjel mindig van, max nem veszed észre. A kutya testbeszéddel kommunikál, egy normális gazda ismeri és neveli a kutyáját. Olyan előfordul, hogy játék során véletlenül megkap, ilyen velem is történt mar jó párszor, de ez nem direkt, nem szándékos és azért nem is annyira fáj. Ha szándékosan harap, azt meg fogod érezni, de ahhoz egy kutyát provokálni kell.
okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%

17-s.


Így ahogy mondod egy normális Gazda,de a faterom csak megvette és elhozta az udvarba szerencsétlent és le sem szarja szinte.


Eleinte sokat verte,bottal akármivel most meg már nem,annyi hogy megsimogatja na meg rászól esetleg mivel még 8 hónapos kölyök ezért nevelnie is kellene és nem a verésre gondolok,de ez már nem akaródzik.


Nem hiába van sokszor eszembe hogy feljelentem,de nem tudom mi a franc van az állatvédő egyesületek oldalaival ugyanis nem lehet nekik üzenetet küldeni

okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

7 éve vannak kutyáim, játékból előfordult már, de ezek olyan harapasok amik meg sem látszanak, max bepirosodik, a legtöbbet nem is nekem szánták, hanem egymásnak csak útban voltam.


Szándékosan támadva soha, egyik sem. Pedig volt hogy akaratlanul megijesztettem őket, volt hogy véletlen raleptem valamelyik farkára vagy ilyesmi.

De egy jó idegrendszerű, jól nevelt kutya akkor sem támad!

okt. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!