Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves ivartalanított border...

13 éves ivartalanított border collie sajnos maga alá vizel és csöpögtett is.Azt tanácsolták ne engedjem be többet a házba. Sajnos nincs szívem kirakni ... tudtok okos tanácsot adni?

Figyelt kérdés
okt. 7. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Vidd el állatorvoshoz, aki kivizsgálja és orvosolja a problémát.
okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem lehet orvosolni a problémát, akkor vegyél takarítógépet, percek alatt eltünteti. Idős, beteg kutyát kegyetlenség kirakni.
okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Asszem lehet kapni kutyapelust - mármint ami a kutyára kerül, nem a padlóra -, vagy rá tudsz ügyeskedni egy emberit (csak vigyázz, hogy ne rágja ki)


Én is állatorvost ajánlanék első körben. Öreg családtagot nem lenne szívem kitenni, pláne télen (a nagymamát se küldöm ki)


Ha nincs rajta a pelenka, akkor béleld ki az ágyát valami nedvszívó dologgal (földrefektetős kutyapelenka)

okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy egész éjjel mászkál, nem marad egy helyben
okt. 7. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg kezdődik az időskori demencia. Kitartás hozzá!
okt. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el állatorvoshoz! Zárjátok ki a betegségeket! Kérdezz rá a mászkálásra is, nem kizárt, hogy lesz rá megoldása.



Demenciára van olvasnivalóm: [link]

okt. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, első dokis körnél kiderült, h gyulladás van a szervezetében, azt kikezelték és sokkal jobb lett, de valamennyire megmaradt a csöpögtetés és ha hidegebb volt, sokszor visszaesett. Mikor azt éreztem, h csak találgat az orvos nagyon sok pénzért, én bevallom h inkább úgy alakítottam az életünket, h együtt tudjunk ezzel élni. Mindenhol volt egy helye, pokróccal letakarva, ahol feküdhetett és ezeket gyakran mostam.

A pelust is próbáltam, de nem akartam h a pisi kicsípje neki a bőrét, így hagytuk.

okt. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám kivizsgálás után Propalin szirupot kapott, élete végéig kell adnom neki. 14 és fél éves ivartalanított szuka, és kb. 5 éve alakult ki nála az inkontinencia.
okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!