Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kint tartja télen a...

Aki kint tartja télen a kutyáját, úgy, hogy az rövidszőrű, milyen körülmények közt teszi?

Figyelt kérdés
Nekünk egy tacskónk van, ha tíz percre kivisszük, akkor is remeg, egyelőre kénytelenek vagyunk bent tartani, de állandóan nem lehetne ott. A kutyaruha valamennyit segítene, de nem hiszem, hogy meg is oldaná a problémát. Van kint háza, a házban pedig takarók, ugyanakkor az is kevésnek látszik. Találkoztam már kint tartott tacskókkal, így azt hiszem, valami megoldás lehet rá. Milyen tapasztalataitok vannak?

szept. 13. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem lehet bent? A tacskó pont az a kutya, aki pláne nem maradhat kint, mert baromi közel van a teste a földhöz.


"Találkoztam már kint tartott tacskókkal" - találkoztam asszonyverő pasival, attól még nem helyes amit csinál, és én sem másolhatom.

szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Tacsit kintre...? brrr....

Amúgy a kutyaházakba legjobb a szalma. Alul valami szövet, arra vastagon szalma. Azon akár ellehet.


Én is láttam tacsit sajnos kint. Egy betonkeverő telepen így tartották, de jó háza volt. Adtak neki enni, kidobott kutyus volt, befogadták, így sikerült.

szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

En befogadom a tacskodat es bent tartom helyetted is, ha ez a tok alap dolog nem megy.

Torpem van, mar most tokre fazik. El nem tudom kepzelni hogy kint tartsam🙄

szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Igaz nem tacskónk van de kennelben vannak amiben szigetelt házaik vannak és azon belül még szalmával is tele van. Imádják belefúrni magukat a szalmába. Csak 2-3 naponta tölteni kell nekik mert lefekszik teljesen
szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne ha pl. csak az előszobába beengetnétek? Egyébként szalma, szigetelt ház, forróvizes palack, bár nem értem miért akkora baj ha bent van néha legalább ősszel meg télen, főleg esténként.
szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pontosítom az információkat, este mindig bent van, a szobában is alszik, de napközben nem tarthatjuk bent, felügyelet nélkül. Egyelőre őrizgetjük, hogy ne fagyjon meg. Köszönöm a tanácsokat, a szalmával, forró palackkal és egyéb ötletekkel is igyekszem majd tenni egy próbát!
szept. 13. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Állatnak az udvaron a helye, sok beteg lelkű akik családtagot látnak bennük meg elvárja hogy kövesd a degenerált gondolkodásukat.Kint egy kis ólban elvan .
szept. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

A tacskó nem kinti kutya!

Egy kicsit próbálj meg gondolkozni, akkor is, ha nehéz. A tacskót mindig is lakásban tartották! Erre találták ki! A sok buta paraszt, aki kihajítaná a kertbe, mint te, nem is tarthatta ezt a fajtát anno.

Megint csak egy kis ész kellene: ruhát adsz rá, ami átázik és a kutyát olyan király betegségeket szed össze, hogy télen már temetheted is. A kutyaházas takaró szintén vizes lesz és te elvárod, hogy azon feküdjön.


Ha nem akarod bent tartani, minek kellett ilyen kutya? De komolyan? Mi az, hogy nem lehet napközben bent? Ugyan miért kéne rá folyton felügyelni? Neveld meg, hogy a lakásban pihenjen!

szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
84%

Volt tacsim, soha nem rosszalkodott bent és nem is csinált be.

Nem muszáj neki az egész házat átadni, míg nem vagytok otthon, de legalább az egyik helyiségbe beengedni. Enyém még bent is tudott fázni télen a kopasz kis hasával, bújt a kályha mellé, nyáron viszont a nyitott ajtajú sufniban aludt, szerette is, maga ment oda már este.

Tacsinak láttam olyan kinti házat, ami igazán picike volt, hogy betudja melegíteni és szuper szigetelt volt kívülről-belülről.

Az óljába szalma kell vastagon, mert az meg tud száradni, ill. a bejárata elé szigetelőanyag, függöny ősztől-tavaszig.

szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Simán el van kis nyüszögéssel az üres lakásban is. Játékokat kell otthagyni neki. Kedvenc labda stb.

A forró vizes palack szerintem nem jó, mert hirtelen melegít, utána pedig nedves lesz. Szalma vastagon. Aki aludt már szalmán vidéken, az tudja milyen jó... :))

szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!