Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kint vannak a kutyáink 100...

Ha kint vannak a kutyáink 100 m2 udvar az sem jó nekik ha bent vannak a házban az sem,sétáltatni az utcán nagy hercehurca mert sosem arra akarnak menni amerre mi és ez idegölő. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
szept. 9. 18:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20-s kaptak injekciót ivarzás ellen.


Amúgy te agyatlan barom magyarázd már el nekem mi abban az állatkínzás ha nincs ivartalanítva.


Pont akkor kínzom van ivartalanítattom.


Láttál te már ilyen vagy hasonló beavatkozást egyáltalán,mert én láttam hát inkább neked kívánám mint az állatnak.

szept. 11. 19:40
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen hugyagyunak aki csak kicsapja a kertbe varva a csodat , hogy majd maguktol elfoglaljak magukat , aki arra is fogyatekos, hogy setalni megtanitsa oket , aki azt hiszi az ivartalanitas kinzas.... egy ilyen baromnak minek kutya de komolyan ?

Minek kellett ha a legalapabb szuksegleteit sem elegited ki ?

Ha 0 percet vagy hajlando foglalkozni veluk?

szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

20

Képzeld el en lártam is mit eredmenyez a műtét mert nekemivartalanított allataim vannak! És kepzeld megéri a csunyaság mert sokkal jobban fogják érezni magukat az allatok ha nem ereznek kesztetest arra, hogy elmenjenek párrtkeresni és nem is lesznek idegbe minden tavasszal

szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

22-s.


Neked valszeg nincs se kutyád se macskád,max egy marhád aki te vagy saját magad.


Megfigyeltem általában a kívül állók szeretnek nagyon okoskodni eme témákban.

szept. 13. 06:57
 25/25 anonim ***** válasza:

24

Gyakorlatilag eddig mindenki azt mondta,higyrosszul csinálod a kitya tartást és csak tanacsokat mondtak, hogxan lehet javitani a helyzeten.

Nem gondolod hogy ha 1 a 20 ellen a felállásakkor bizony neked nincs igazad?

szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!