Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyánk van. A...

Peterkeri kérdése:

Nagytestű kutyánk van. A garázs mögött (telekhatár) végzi a dolgát, aminek nagyon erős szaga van. Tudtok javasolni valami megoldást arra, hogy semlegesítsem a kutyapisi szagát? Olyan megoldás kell, ami nem ártalmas a kutyára.

Figyelt kérdés
aug. 30. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Macskaalom?
aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
De ha ennyire durván büdös, nézze meg orvos.
aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Tömény domestossal öntsd fel és keféld át, viszont az nyilván ártalmas lesz neki. Esetleg ecettel. Nem tudom kültéren ezek az állatbarát cuccok mennyire hatásosak, nekem beltéren sem túl sokat használtak.
aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
El kéne vinni sétálni, és összeszedni utánna.
aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
5ös, a pisit? Összeszedni? Gratulálok
aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szuka, kan? Ivaros?

Amiről tudok, hogy némileg semlegesíti a vizelet savasságát, szagát, az a krolofill tabletta kutyának, a Deofill tabletta, Odormute ..

aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

6, Ne tegyük már az agyunkat itt. Nyilván nem vizelet mintára gondoltam, de ezt szerintem minden normális ember értette.


Az viszont szerintem a felelős állattartás minimuma, hogy a kutya nincs bezárva az udvarba, mert, mint a fennti példa is illusztrálja, ez eléggé elhanyagolt életteret jelent.



Ja és már ha itt tartunk az ammóniára nem kéne rálocsolni, mert ez egy módja annak, hogy elgázodsítsd a fél környéket. Jó, legalábbis szabad térben, de akkor se jó ötlet.



Ha a kutya nami 2-3szor (!!!!) kijár az udvarból, és valahol máshol vizel, javítani fog.


Amennyiben az érintett rész föld, vagy murva, rendelj egy konténert, kapd ki az érintett részt, és tegyél le új talajt.


Amennyiben beton, nehezebb lesz. mert az porózus. Ha beleette magát a pisi, lehet a csákány lesz a vége.

aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
*domesztoszt
aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
8, pompás, de a kérdező nem írt kuláról, kifejezetten leírta, hogy pisi...
aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1. Naponta 2x viszem sétálni függetlenül attól hogy kertes házban élünk

2. Ivartalanított 3,5 éves kan labrador

3. Nyár van, a 40 fokban érződik eléggé és mivel telekhatáron van a terület (egyelőre üres telek van mellettünk) így felelős gazdiként és jó szomszédként keresem a megoldást.

aug. 30. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!