Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyüszít a kiskutya...

Miért nyüszít a kiskutya állandóan? Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kölyök tacskónk van, nem ugat, de folyamatosan nyüszög. Leginkább akkor, ha egyedül hagyjuk, sokkal hangosabban, mint egyébként. Hozzá lehet őt szoktatni ahhoz, hogy egyedül is kibírjon pár órát? Jelenleg a ház többi lakója is nehezen tolerálja.

aug. 11. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
1 vagy 2 hónap és megszokja. Minden köjök át megy ezen. Probáld meg lefárasztani mielőtt elmész, hogy könnyebben elaludjon egyedül is akar mert fáradt lesz.
aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Váó, te sem olvastál utána, hogy mi az a kutya, mielőtt magadhoz vettél egyet... Grat elsőkörben. Akkor most ülj le az internet elé, keress rá, hogy mi az a kölyökkutya és mi az a szeparációs szorongás. Jó olvasást.
aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért kellett tacskó, ha zavar a vokalizálása? Ennyire nem néztél utána a fajtának?
aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, a fajtát is ismerem egy kissé, ami azt illeti. Tudom, hogy sok energiájuk van, és az esetek nagyrészében hangosak, de, mint minden témában, vannak kivételek. A mi kutyánk nem mindig olyan energikus, és ugatni vagy hangoskodni sem szokott, egyedül akkor nyüszít így, ha nem lát maga körül mást. Arra voltam elsősorban kíváncsi, hogy meddig lesz ennyire a gazdára szorulva, hogy az ember aludni sem tud elmenni miatta.
aug. 13. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

A korát sem írtad le, így nehéz válaszolni, hogy meddig lesz így rád utalva. De egyébként addig, amíg hozzá nem szoktatod az egyedülléthez. Viszont azt nem úgy kell, hogy kimész és magára hagyod órákra.


Borzasztó, hogy most mindenkinek tacskó kell, aki csak divatból akar kutyát tartani. Nem tudom mikor fog végre ez lecsökkenni...

aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%

Nekünk is egy kölyök törpe tacskónk van.

A miénk csak akkor nyüszit ha haza érünk munkából és meglát.

szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!