Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne jobb megoldás?

Mi lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel összeköltöztünk.

Nekem van egy fiatal pár hónapos kutyusom, a barátnőmnek pedig egy idős kutyája.


A barátnőm elhozta az ő idős kutyáját hozzám, hogy megismerhesse a kicsit, de amikor a kicsi közeledne hozzá, akkor mindig rámorog, van mikor egész halkan de van mikor erőteljesen is.


Barátnőmnek a kutyája mindig is egyedüli kutya volt, viszont barátságos emberrel-állattal egyaránt.


Melyk lenne a jobb megoldás, ha a 2 kutya együtt maradna (szerintem kijönni nem fognak, max. elfogja tűrni a nagy a kicsit) vagy pedig az idős kutya maradjon a barátnőm szüleinél ahol eddig élt.


Annyi a negatívum, hogy a barátnőm szüleinek és a kutyának nincs meg a "kapcsolata", adnak neki enni, inni, néha megsimogatják és ennyi.


júl. 18. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Az összeszoktatás a megoldás. Ha kettőtöknek nem megy, akkor kérjetek profi segítséget.


(ha nekem előadnád, hogy a kutyámat passzoljam le, akkor mem lenne összeköltözés)

júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, ha morog. Valószínűleg sok volt neki a kicsi, kölyökkutyak gyakran tulporognek. A morgas nem rossz, előfordul.
júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha odakap, az már probléma?
júl. 18. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

"ha nekem előadnád, hogy a kutyámat passzoljam le, akkor mem lenne összeköltözés"


Meg is érdemled, hogy vénlány maradj.

júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, mikor. Ha a kicsi basztatja egyfolytában, és már 50 milliószor morgott rá, akkor nem a világvége.


Ha ennyire nem megy az osszeszoktatas, beszeljetek egy oktatóval.

júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiatal lép be a privát szférájába és úgy morog, kap oda, az valamennyire jogos, a fiatalnak kell megtanítani, hogy hagyjon teret az öregnek. Ha az öreg odasétál a fiatalhoz és nekimegy, akkor meg az öreget kell tiltani.

Amíg nem viselkednek normálisan, ne hagyjátok őket egyedül (erre jó pl a szobakennel), de szerintem össze fognak szokni, a leírtakból egyáltalán nem az jön ki, hogy veszett az ügy.

júl. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!