Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A németjuhász jól kijön a...

A németjuhász jól kijön a macskákkal?

Figyelt kérdés

aug. 22. 04:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a németjuhászok általában jól kijönnek a macskákkal, de ez függ a kutya egyéni temperamentumától és a korábbi szocializációjától is. Ha már korán, fiatal korban hozzászoktatják őket a macskák társaságához, és megfelelően képzik őket, akkor a legtöbb németjuhász jól viselkedik a macskákkal!
aug. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez személyiségfüggő és neveléstől is függ.
aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Személyiség függő.

Mi kóbor németjuhászt fogadtunk be kB két éve. Nagyon ügyes okos de a macskákat nagyon szereti figyelni, kergetni. Lány kutya főleg a lány cicákat. Ők meg biztos érzik hogy nincs itt haverkodás mert menekülnek előle vagy csak akkor jönnek közelebb ha mi is ott vagyunk

Mostmár jobb mint kezdetben mert már csak akkor üldözi q kutya őket ha azok szaladnak de mindig figyeli és hegyezzi a fülét rájuk.

Nem tudom hogy mikor lesz az a szint hogy őt hidegen hadják a macskák és azok sem látnak benne veszélyt.

aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Bármelyik kutya jól kijöhet a macskákkal, ha kölyökkora óta erre van nevelve. Felnőtt kutyánál pl. örökbefogadás esetén pedig egyénfüggő, nem fajtáé.
aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Megeszi.
aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag nevelés függő.
aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!