Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyusom 7 hónapos...

Németjuhász kutyusom 7 hónapos, az egyik füle hegyesen áll a másik pedig nem, le van lankadva.. Szerintetek van még esély rá hogy a másik is szépen áljon? N&D és Premil kutyatáppal etetem.

Figyelt kérdés

aug. 12. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Persze, meg fiatal. Teljesen normális.
aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz vele, ne aggódj. Ezek már csak ilyen kutyát:D meg fog erősödni a porc, jó minőségű táppal eteted
aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Adhatsz neki porc és izuletvedo tablettát is. Ennél a fajtanal sosem árt hamar elkezdeni.

Ha gondolod leírhatom nálunk, hogy volt.

2 nj gazdi

aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.as válaszoló, adom rendszeresen neki.

Megköszönném ha leírnád. :)

aug. 13. 00:10
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Adj neki marhacsontot, hogy rágjon es az tartalmaz kollagént

Plusz hetente 1 tojas nyersen az ételébe keverve

aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Szia ez teljesen normális a miénknek is úgy állt kiskorában majd helyrejön nemsoká ☺️😉
aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Meg kell drótozni.
aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Az idősebb kutyusomnak(most 11 éves) fél évesen állt fel végleg a jobb füle. Szóval ne aggódj nem vagytok elkésve.

A kicsinél már első pillanattól kezdve jobban odafigyeltem mindenre. Kollagén(farkaskonyha), mellé csipkebogyópor(segíti a kollagén felszívódását), Lavet junior (porcvédő), C11(ízület), C-vitamin(elvileg a csonthártyagyulladás miatt, ami a hirtelen növéstől bekövetkezhet ennel a fajtánál) illetve mostmar májvédőt is kap( máriatövismagpor, szintén farkaskonyha), kókuszolaj vagy zsír ki hogy hívja(segíti a szőrhullást és fenyesíti a szőrt is) és persze a szívférgesseg megelőzés (én először a milbemaxot adtam majd egy babezia után váltottunk a nexgardra). Két éves és soha semmilyen baja nem volt. Nem fájlalja a lábát szépen jár, izmos és egészséges. Meglepően szép kutyus lett. Neki már négy hónapos kora előtt állt a füle (bár van benne mali, lehet ez is számít).

aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
3. válaszoló voltam :)
aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Én 5 évesen fogadtam örökbe egy kutyát, akinek egyik füle németjuhász, másik füle retriever.

Elkezdtem adni neki sima zöldkagylóport, nem hiszitek, de fél év se kellett, másik füle is full kiegyenesedett.

aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!