Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elutasíthat a tenyésztő az...

Elutasíthat a tenyésztő az alakom miatt? Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés
Hülyén hangozhat a kérdés, de a kedvenc fajtám egy nagy mozgásigényű vadászkutya, amivel normál esetben nem is lenne gond, de ahogy nézegettem a tenyésztők oldalait a legtöbbnél fel van tüntetve, hogy sportos gazdit keres. A probléma az, hogy én szöges ellentétben állok a sportos fogalmával, nincs mit szépíteni, elég nagydarab vagyok. Több kutyám is volt és soha nem volt bajom a lefárasztásukkal, pedig szinte mind valamilyen aktívabb fajta keveréke volt. Sehogy se tudom kitalálni, hogy ha felveszem a tenyésztővel a kapcsolatot hogyan jelezzem, hogy megtermettebb vagyok.
júl. 24. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mondd el neki, hogy már voltak nagy mozgásigényű kutyáid és hogy hogyan biztosítottad számukra a mozgás lehetőségét.

Az alakod nem számít.

júl. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A sportos jelző nem az alkatodra, hanem a fizikai aktivitásodra vonatkozik. Van nekem "nagydarab" ismerősöm, aki ha nem bringázik, akkor az ardőket, járja, túrázik mindig.
júl. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Jaj ne már, kutya agiliti versenyeken a gazdik fele dagadt, mint a disznó.
júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Én annó nem éreztem, hogy ezt el kell mondani vagy feszengenem kéne tőle és kaptam is munka vonalú kutyát, akinek amúgy egyáltalán nem okoz gondot a lefárasztása.

Ha nagyon parázol, kérj találkozót, hogy megnézd a kennelt. A tenyésztő látni fog téged, te meg fel tudod mérni az állományt.

júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van olyan nagydarab csaj barátnőm aki kenterbe verné az összes fitt ismerősömet. Őszintén nem tudom hogyan, de energiabomba:D
júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg kutyás sport van, ahol fizikai értelemben csak a kutya sportol. A vadászat is ebk ilyen, nézz csak körül, mennyi a pocakos vadász 🤭

A tenyésztőt jobban érdekli a tapasztalatod és az elhivatottságod, mint a konkrét fizikai kepességeid.

júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
normál esetben eleve nem a gazdi fut hanem a kutya, szóval.. :D labdázás, futtató, akármi.
júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem térd betegségem van, mégis egy aktív nagyobb méretű kutyám van menhelyről. 1 éves korában fogadtam örökbe, nevelni is nehéz volt, mert előző helyén láncra vert bioriasztó volt.
júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel vele a kapcsolatot, beszéljetek meg személyes találkozót és kész. Miért bonyolult ez?
júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!