Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó magyar vizsla tenyésztők?...

Jó magyar vizsla tenyésztők? Mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
Csak hobbi célra szeretnénk. Nem ez lenne az első vizslánk, van tapasztalatom a fajtával,de eddig menhelyről fogadtuk őket örökbe, szóval tenyésztők terén nulla tapasztalattal rendelkezünk. Az ára csak kíváncsiságból érdekel, nem azért mert úgy kell összkuporgatni az árát, tisztában vagyok vele, hogy egy kutya nem olcsó mulatság.

#vizsla #tenyésztő #Felelősségteljes állattartás #Magyar tenyésztők
júl. 14. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy most azért nem szeretnénk örökbe fogadni, mert kölyökkorától szeretnénk felnevelni és nehéz olyan menhelyet találni, ahol van pici vizsla, még a fajtamentőknél is ritkaság számba mennek.
júl. 14. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 300k körül mondta a tenyésztő, akivel beszeltem egy vadászkutya-kiallításon. Sajnos többet nem tudok segíteni, mas fajta miatt mentünk
júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

"nehéz olyan menhelyet találni ahol van pici vizsla"

Hidd el, felnőtt vizslát sem egyszerűbb menhelyről beszerezni.

júl. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott vannak a fajtamentők, de tőlük nem szeretnék kutyát.
júl. 15. 08:11
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező, a halasi menhelyre a napokban dobtak be 8 darab vizsla kiskutyát. Egyelőre nem gazdikeresők, de szükségük lesz a segítségre
júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!