Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire veszik figyelembe a...

Mennyire veszik figyelembe a tenyésztők a vásárlók igényeit? Elutasíthat emiatt? Többre is érdemes ráírni?

Figyelt kérdés
Az egyetlen preferenciám csakis az, hogy kan legyen és félek, hogy emiatt nem adna kutyát. A másik kérdésem az lenne, hogy érdemes e több tenyésztőre ráírni, mert egyrészt magától értetődő, hogy igen, többre is rá kell írni, de másrészről meg nem tudom, furcsa lenne.
júl. 15. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy utasíthat el emiatt. Illetve megteheti, mert hát ez egy szabad ország, de ha megteszi, az hülyeség. Sőt, normális esetben, ezeket le is kérdezi a tenyésztő, felírja még azt is, milyen színű kellene a neme mellé.

Bár én menhelyről hoztam és hoznék is mindig kutyát, de az most nem releváns.

júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De hogy utasítana el.

Nekem is kan jöhetett szóba a szukám miatt,mert más szukákkal nem igazán jön ki,de kanokkal nincs baja. Így ezt a tenyésztőnek is elmondtam,hogy csak kant szeretnék.

júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lánykutyás voltam, eddigi 8 kutya a családban és a 3 sajátom mind lány volt, szóval nem is akarok mást. Szerintem meg lehet érteni, hogy ki kit szeretne.
júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy kivétellel mind kanok voltak. Jobban kijövök velük, és tetszik, hogy picit nagyobbak és izmosabbak. Eddig csak menhelyi kutyám volt ezért izgulok, hogy milyen lehet tenyésztőtől kutyát venni.
júl. 15. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szűkítheted még jobban. Lehet, hogy azt mondja majd x hetes korukban, hogy nem tud neked kutyát adni, mert nincs olyan az alomban, aki passzol az elvárásaidhoz, de szerintem jobb ezért elesni egy kölyöktől, mint szívni vele x időn keresztül, mert nem passzoltok.
júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!