Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van jó és elismert corgi...

Van jó és elismert corgi tenyésztő Magyarországon belül?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akiknek az adott tenyésztőtől van esetleg már kutyája vagy jól ismeri őket.

A baratom már régóta szeretne egy corgit és bár tudom, hogy nem olcsók, szeretném őt meglepni eggyel.

Természetesen tisztában vagyok a fajta igényeivel és jelenleg is van kutyám, szóval nem egy pillanatnyi őrületrol van szó az esetemben.


A válaszokat előre is köszönöm😊



júl. 5. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Több jó tenyésztő is van, akit én személyesen ismerek és ajánlok: Way of Winsome.



egy corgi ára 2000 eur körül van, nem nagy ajándék ez egy kicsit?

júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatot nem ajándékozunk, pláne nem meglepetésből, így egy tenyésztő sem fog szóba állni veled.
júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es nekem ugy jott le, hogy a barátjával együtt élnek (habàr sok infot nem adott a kérdező valóban), és nekem ilyen közös kutyának tűnik ez. Mert a végén már úgy ír, hogy tudja mik a kutya igényei, meg volt már kutyàja stb. Szóval szerintem ez az övé IS lenne.
júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen az én kutyám is lenne, hiszen együtt élünk. Szimplán nélküle vennem meg a kutyat, de azért nyilvan nem vagyunk felelőtlen emberek, én is ő pedig végképp tisztában van a fajta igényeivel és már régóta beszéljük, hogy vegyünk egy kutyát.
júl. 6. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat akkor mondom, Way if Winsome. Most van ket elerheto kolyok.
júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!