Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Pitbull képes lenne...

Egy Pitbull képes lenne legyűrni egy Foltos hiénát?

Figyelt kérdés
júl. 20. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

Biztos.

A pitbull az aztán a kutya.

A pitbull minden állatot legyűrne.

Az oroszlánt is.

júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
A Kék Bálnát is. :))
júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

11 vagyok

12 naná! 😂

júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Beugrik és előrángatja Moby Dicket. :-))))))))))))))))))))
júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy bírna, már nagyobb kutyafajtákat sem bír. Orosz videómegosztó portálok tele vannak pitbull vs. pásztorkutya harcokkal, ahol a kau, alabai, kangal kinyírja őket.
júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15- tudsz adni linket, nézném
júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Holnap küldök, az otthoni gépemen el van mentve néhány. Egyébként én is úgy találtam, hogy google fordítóba beírtam, hogy pitbull fight, pitbull vs ovcharka, pitbull vs cao/alabai, stb., ezt át oroszra és a cirill betűs szöveget bemásoltam a keresőbe. Szóval nem nehéz ilyet találni. Általában arról szólnak, hogy összeugrik a két kutya, a pásztorkutya feltörli vele a padlót, rángatja mint a rongybabát, leszorítja, kicsit lent tartja, majd elengedi. Azt hiszi, hogy a pit megadja magát, de mivel annak nincs esze, amint elengedik újra támad. Ezt 3-4x eljátssza a pásztorkutya, a végén pedig megunja és odaharap egy keményebbet és eltöri a pitbull nyakát.
júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 25 éve az ukránok Szabolcsban sok ilyen illegális kutyaviadalt rendeztek. Egyszer nagy összeget ajánlottak egy komondor gazdának, aki elcsábult a pénzért. Miután 4 drága game pitbullt tett tönkre azáltal, hogy konkrétan leharapta a lábukat, az ukránok többé nem akartak komondort verekedtetni. :D
júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Egyszer nagy összeget ajánlottak egy komondor gazdának, aki elcsábult a pénzért. Miután 4 drága game pitbullt tett tönkre azáltal, hogy konkrétan leharapta a lábukat, az ukránok többé nem akartak komondort verekedtetni. "


Hmm! Ilyen sztorikkal lehetne kezdeni valamit. :)))

júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!