Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy összetalálkozott és összebalhézott 2 kutya a BKK valamely járművén ahol utaztatok?

Figyelt kérdés

Mi lett a végkifejlet?


Nem feltétlenül kell, hogy BKK legyen, és akár más állat is lehet.



júl. 17. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem
júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg 1 járművön csak 1db kutya szállítható. Kivéve a vakvezető kutyákat.
júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

tegnap 23:46

Ez így nem igaz. Budapesten több kutya is lehet a járművön.

júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre hány kutya utazhat egy járművön?

Ahány ajtón fel lehet szállni, annyi kutya utazhat minden járművön.

Pl. ha egy busznak 3 ajtaja van, akkor 3 kutya utazhat egy időben úgy,

hogy egy utas csak egy kutyát szállíthat

júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

"ha egy busznak 3 ajtaja van, akkor 3 kutya utazhat egy időben"


Első ajtós felszállásnál akkor összesen 1 kutya.

júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, közel egy hónapja történt, amikor a 61es villamosra felszálltam a közepes testű juhász kutyámmal akin szájkosár volt, és pórázon volt vezetve. Felszállásunk után nekirontott egy póráz és szájkosár nélküli kis terrier keverék. Szerencsére vissza tudta hívni és nem történt probléma. A gazdája szerint az én kutyám "váltotta ki belőle ezt a viselkedést" ez után követelte, hogy szálljunk le. Leszálltunk, mert az ilyen a végtelenségig el tud fajulni. Mögötte jött azonnal a következő villamos, amivel gond nélkül eljutottunk a Hűvösvölgyi végállomásig. A végállomáson ismét összefutottam a hölggyel és a kutyájával. A kutya már csak pórázon acsargott, amit a kutyám fel sem vett. A fiatal hölgy pedig kedvesen mosolygott, mintha mi sem történt volna. Szerintem elmebeteg volt.
aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Mondtam volna, szálljon le ő, ő utazik szabálytalanul és az ő kutyája neveletlen.

Nehogy már mindig a problémamentes kutya és gazdája szívjon az ilyen sggfejek miatt ...

aug. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!