Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok megbízható helyeke...

Ajánlanátok megbízható helyeket honnan tudnék fajtiszta uszkár kutyust venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fajtiszta uszkárt venni. Legjobb ha toy uszkár, fekete és nem olyan nagyon nagyon drága, pl 200 ezer Ft felett nem szeretnék, de nem kötelezőek ezek a feltételek, a legfontosabb egy megbízható hely ahonnan betudnám szerezni.

júl. 16. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Fajtiszta azt jelenti, hogy mindkét szülö kutya, egyik sem macska.

Az FajTAtiszta.

júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Menhelyi kutya ugyanazt tudja.
júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Es ok is fajtisztak 😁
júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Keresgélj Facebookon, hirdető oldalakon. Legyen a kiskutyáknak törzskönyve. Gyakorin hasznos információt nem fogsz kapni, csak a szokásos fogadj örökbe/helyesírásos sz*rt.
júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4es teljesen igazad van :((
júl. 16. 23:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon fajtacsoportokban érdemes körülnézni tényleg, pl. “Uszkárok törzskönyvvel/Poodles with pedigree - FCI. Én anno hasonló csoportban találtam meg a kutyusom tenyésztőjét.


Viszont nem akarlak elkeseríteni, igaz, hogy más fajta, de kistestű kutyát vettem idén, több (kb 10) tenyésztővel beszéltem és kértem árajánlatot, a legolcsóbb kennelben is 300 lett volna, az átlag 350 volt és ettől fentebb. Nem tudom uszkár téren mi a helyzet, de szerintem hasonló árszabásra számíts.

júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Toy uszkárt 600 alatt nem kapsz, erre készülj fel. Igazából tk-s kutyát sem nagyon kapsz már 200 alatt, a magyar fajták mozognak talán ezen az áron.

Nekem a The Devil wears Prada kennel nagyon szimpi, nem kennelben tartja a kutyákat és nem is csak a kert-ház vonalon mozoghatnak, hanem valóban foglalkozik velük, viszi őket sétálni és a kölykök szocijára is nagyon figyel.

júl. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
#2 #3 adom 👏
júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Esetleg az ebadta.hu-ról tudtok valamit? Nem szponzor de ott találtam kutyust, minden igényemnek megfelelőt. Megbízható vagy hülyeség?
júl. 17. 17:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség
júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!