Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír ennyit a kiskutyám?

Miért sír ennyit a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes Harlekin tacsim Málna. (Kislány)


5 napja van nálunk. Van egy kutyaháza és körbe van kerítve. Mikor kiengedem jön utánam mindig mászik rám meg bújik hozzám foglalkozol vele sokat. Napi 3-4 órát vele vagyok utána dolgozok ugye..


De ha berakom a helyére sír.. Este is sír. Mikor hazajövök délutános műszakból megolelgetem es akkor megnyugszik de remeg a teste… Tudom hogy fél meg minden sajnálom nagyon..

Be nem tudom vinni az nem megoldható! De jó kis helyet csináltam neki.

Ha kiveszem mindenhova követ ha leülök odabújik. Néha nyöszörög csak.



Ez normális? Majd idővel lefog szokni?

Majd szabadon lesz engedve csak még a kaput meg az egyik keritest megkell csinalni hogy netudjon kimenni sehol..


júl. 4. 21:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsétlen, babakorban van még, és éjszakára is ki van csukva, nyilván fél egyedül és közelségre, biztonságot adó gondolkodásra lenne szüksége. Ha nem tudod bent tartani, add oda másnak, aki a szükségleteinek megfelelően tudja gondozni
júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%
Tacskós kamuhergelő visszatért.
júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

15 centis szigetelt háza van. Van takarója és párnája. Fázni nem fázik :)


Nem fogom bent tartani.

Télen majd az előtérben kilesz alakítva neki egy hely hogy ne fázzon. De nyáron kint lesz.

júl. 4. 23:03
 14/39 A kérdező kommentje:
Nem adom oda senkinek. Mindent megadok neki amit csak tudok :)
júl. 4. 23:03
 15/39 A kérdező kommentje:

Tacskós kamuhergelő?


Nem kamuhergelek..:)


Csak szimpla kérdés volt de kár volt mert elég letámadóak vagytok.

júl. 4. 23:04
 16/39 anonim ***** válasza:
87%
Remélem valaki ellopja tőled azt a szegény kutyát, hogy jobb körülményeket biztosítson neki.
júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Ó öcsém xd jolvan hagyjuk legyen tárgytalan.
júl. 4. 23:10
 18/39 anonim ***** válasza:
89%

Egy újabb gyakoris hergelő poszt, ahol a kiíró "gazdinak" annyit ér a kutya, mint egy használt zokni.

Elcsettinthetné már Thanos az emberiségnek ezt a felét.

júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért sír, mert pici kölyök. 5 napja választották el az anyjától, a testvérétől, fél egyedül, minden új neki.

A kinti tartás meg nem csak télen probléma. Az a baj, hogy néhány évtizeddel ezelőttel ellentétben nyáron nagyon meleg tud kint lenni, amitől hőgutát kaphat az állat, alig szigetel a szőre. Mondhatod kifogásként, hogy pillanatnyilag kellemesen meleg van, de ez nincs mindig így és várhatóan csak egyre melegebb lesz. Egy tacsi több, mint 15 évig. Télen fázik, nyáron melege van, ha esik az eső meg az lesz a baja. De a kutya egyébként is társas lény, szeretne a gazdája közelében lenni.

júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

#14 mindent megadsz neki, amit csak tudsz... - Hát végülis az aluljáróban is szoktak csövesek kutyával koldulni, ők is mindent megadnak amit csak tudnak, ha így nézzük.


Az, hogy semmit nem tudsz nem csak a fajtáról, de alapvetően a kutyatartásról, az mit számít, igaz?

júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!