Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír ennyit a kiskutyám?

Miért sír ennyit a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes Harlekin tacsim Málna. (Kislány)


5 napja van nálunk. Van egy kutyaháza és körbe van kerítve. Mikor kiengedem jön utánam mindig mászik rám meg bújik hozzám foglalkozol vele sokat. Napi 3-4 órát vele vagyok utána dolgozok ugye..


De ha berakom a helyére sír.. Este is sír. Mikor hazajövök délutános műszakból megolelgetem es akkor megnyugszik de remeg a teste… Tudom hogy fél meg minden sajnálom nagyon..

Be nem tudom vinni az nem megoldható! De jó kis helyet csináltam neki.

Ha kiveszem mindenhova követ ha leülök odabújik. Néha nyöszörög csak.



Ez normális? Majd idővel lefog szokni?

Majd szabadon lesz engedve csak még a kaput meg az egyik keritest megkell csinalni hogy netudjon kimenni sehol..


júl. 4. 21:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Mert még kicsi:)
júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Miért van nálatok lakásba való kiskutya, ha nem oldható meg a benti tartás? A tacskó NEM kintre való!

Ennél pedig egy ilyen pici kutyának jóval több törődésre van szüksége.

júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Minek örüljön? Fél, egyedül van hagyva, unatkozik, be van zárva.. Éjjel 15 fok alá megy a hőmérséklet, meg is fázik szerencsétlen. Tacskót alapból nem tartunk kint, 8 hetes kölyköt meg végképp állatkínzás.
júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lakásba tartani.. Sajnálom..
júl. 4. 22:05
 5/39 A kérdező kommentje:
Törődnék vele többet is ha nem kellene dolgozom.
júl. 4. 22:05
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tudod megadni azt, amire az adott fajtának szüksége van, miért pont tacsi kellett? Ráadásul occsón, szaporítótól.
júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%

Oké, nincs rá se időd, se megfelelően tartani nem akarod.

Minek neked a kutya akkor? Nem hinném, hogy valaki puskát tart a fejedhez, hogy márpedig legyen egy tacskód.

júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Értem, tehát nem tudsz a kutya számára megfelelő körülményeket biztosítani. Ha nem akarsz ezen változtatni, tetszik vagy nem, új gazdát kell keresned neki.
júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%

Először is, mert kicsi, még anyja is hiányzik neki, ráadásul kib.szod oda egyedül éjjel....



"Hát nem tudom lakásba tartani"


Akkor minek vetted? Mint már előttem írták, ha nem tudom úgy tartani, ami az ígénye, akkor NEM TARTOK. Szerencsétlen állat...

júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Jólvan nyugi :D
júl. 4. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!