Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kutyák legnagyobb öröme?

Mi a kutyák legnagyobb öröme?

Figyelt kérdés
Ami valóban boldogság számukra
jún. 22. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdijuk
jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, ha a gazdájával lehet. Legalábbis az én kutyámon azt látom, hogy bármit foglalkozok vele, még ha kicsit kellemetlen is (pl karomvágás, szemcseppentés) sokkal boldogabb mint máskor. Csóválja a farkát, van amikor ugrál örömében. Szóval szerintem az, ha a gazdája foglalkozik vele
jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha rosszul bánik vele, akkor is?
jún. 22. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a cicák faképnél hagytak és a tengeri cocák is elbújtak, hogy hagyjam már őket, a kutyusom még mindig csak örülni tudott, még a piszkálának is.

Kicsi voltam és szerettem csikizni a tappancsát, birizgálni a fülét, böködni az orrocskáját, persze nem durván, nem fájt neki, csak nézett rám, hogy nem vagyok százas, de közben mégis csóvált meg ha abbahagytam, mert már mondtam, hogy szegény, békén hagylak, akkor még bújt meg lökdösött az orrával, hogy még. Vagy amikor csak vele aludtam a fekhelyén. Nem volt irigy, a cicákat is beengedte maga mellé az ágyba és ha én mentem oda mellé, hozzám bújt, rám tette a mancsait és tetszett neki. Ha csak punnyadtunk vasárnap délelőtt a tv előtt, akkor átkarolva aludt rajtam. De benne volt egy fél napos túrázásban is. Bármit szeretett csinálni, ha közben velem lehetett. Vele nőttem fel és nagyon hiányzik.

jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 attól függ, mit értünk "rosszul bánás" alatt. Például abban az esetben amit a #4 írt természetesen ez csak egyfajta játék és ezt a kutya is tudja és felfogja. Vagy olyan esetben ha például betegség miatt gyógyszert kell neki beadni és ehhez le kell fogni, akkor lehet, hogy egy kis ideig neheztelni fog a kutya (az enyém is ilyenkor elvonul duzzogni), de előbb utóbb rájön, hogy a gazdája ezzel jót akar neki és megérti, hogy ez csak egy szükséges rossz. Azonban, ha a gazdája rendszeresen megveri, éhezteti, a kutya először félni fog tőle, majd mindent megtesz azért, hogy el tudjon szökni. Tehát ilyen esetben a legnagyobb öröm számára az, ha egy új gazdához kerülhet, és rájön, hogy van ahol biztonságban van es szeretik
jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi pedig ölelgetjük és attól menekül.
jún. 22. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok kutya nem szereti az ölelést, mert azt érzi körbe van kerítve és nincs menekülési opciója. Inkább tapasztaljátok ki, hogy hol szereti és ott simogassátok, vakargassátok, masszírozzátok
jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!