Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szoktatok csinálni, ha a...

Mit szoktatok csinálni, ha a futtatóban a kutyàtokkal tök jól játszik a kutya, de a gazdája hogy is mondjam egy kakifej?

Figyelt kérdés
jún. 12. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsére ilyennel még nem volt dolgom futtatóban, de szerintem ha nem agresszív velem vagy a kutyámmal egy kis ideig még hagynám a kutyákat, aztán illedelmesen elköszönnék és lelépnénk, ha ők még nem mennek.


Úgy írom ezt, hogy alapvetően szerintem az emberek nagyon nagy részével ki tudok jönni és minimum eltársalogni, még ha nem is magasröptű dolgokról. Szóval ezt akkor tudnám elképzelni, ha tényleg valami alpári félalkesszel hozna össze az élet a futtatóban, bár nálunk ez a réteg nem igazán hordja be a kutyáját.

jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Mit jelent nálad az, hogy kakifej főleg ebben a kontextusban?


Nyúlkál a gatyádba, sérteget, a kutyádat leköpködi, el akarja venni a telefonod vagy mi?????

jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Sosem az emberek miatt járok a futiba, hanem hogy a kutyám tudjon más kutyákkal játszani. Pont leszarom a gazdikat. XD
jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Hát, én nem játszom vele :D
jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Te vagy a kakifej, cimbi.
jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én van,hogy nem is beszélgetek egy egy gazdival,mert nem igazán vevők rá.


De volt olyan is,hogy roppant idegesítő fazon volt bent, kutyák elvoltak,de 20 percig bírtam. Aztán elköszöntem,hogy most csak egy gyors kis játékra ugrottunk be. Nyilván szarabb ha az illető rendszeresen jár,mert nem minden esetben lehet akkor ki kerülni :D

jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
62%
Semmit. Még beszélgetni sem kötelező.
jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a kutyákat nem zavarja - téged se zavarjon!
jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!