Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem ra az evesre?

Hogy vegyem ra az evesre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kutyam eppen most gyogyul fel egy makacs hugyuti fertozesbol, lazas volt, rosszul volt nagyon. Teljes kivizsgalas, uh, vervetel, vizelet, minden volt nala, szoval a problema az biztosan ez volt, nem mas.


Mar teljesen jo a kedve, ugat, setal, minden a regi, de nem hajlando megenni a gyogytapot. Amugy nagyon ehes, mar 2 napja nem eszik, de allandoan kunyeral tolunk is illetve a szekreny korul kering, ahol tudja, hogy a tapja van, de hiaba adok neki, nem eszi meg.

A gyogyszereket egy nagyon picike majkremmel adtam be neki, gondolom itt rontottam el, mert ezt varja, de tenyleg csak egy pottyel kb, tehat nem etettem meg vele egy tubust. Matol ez sincs, megoldom mashogy.


De mit csinaljak vele? 1 napig elotte volt a tap, most a leteszem, felveszem modszert alkalmazom, de leszarja eddig. Alapbol is hugykoves, csak most egy masik tapot kapott, hatha az elozo nem volt mar olyan hatekony. Amugy azt is nehezen ette, mindig is gyulolte, de sok valasztasom nincs a betegsege miatt, nagyreszt muszaj tapot ennie sajnos.


máj. 25. 15:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Ivartalan szuka es nyilvan az elmult 3 napban rossz volt a kedve, mert beteg volt. Amugy mar azzal semmi gond nincs, csak valogat, ezt latom.
máj. 25. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!