Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokat hallom,hogy a kutyáknak...

Sokat hallom,hogy a kutyáknak egy héten egyszer egy nap nem kell adni enni.Ez tényleg jó valamire,vagy csak valami régi baromság?És ha jó ,mire?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 07:09
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
88%

Hasonlòt mondd az apòsom de ô megfejeli hogy a kutya se de mi sem együnk egy napot mert az elmèlete szerint akkor vagyunk egèszségesek (emberek àllatok)ha èhesekvagyunk..ès nemszabad sosem bekajàlni…

Na az öreg tartogatja is magàt ehhez amivel nemislenne bajom de rànk is tukmàlja a hülyesègèt ami kicsit zavarònèha…

Vannak meredek ötletei/elmèletei az öregnek..:D

2023. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
26%

9. es 10-nek van igaza (le is lettek pontozva ahogy latom), a tobbi valasz full baromsag.


1. Jajj de baromi okos vagy. Nezz mar utana h miota letezik farkas. Mi ahhoz az idohoz kepest par ezer ev? Nem esik le?


Akik ennyire agymosottak, azok csak vegyek a sok szar tapot, hordjak az ebeket meg a penzt az allatorvoshoz, es tovabbra is “okosodjanak” a mediabol.


Az en kutyam 15 eves, de olyan mint egy fiatal kutya, orvost sose lat, mert nem kell. Akit erdekel, irjon ram, szívesen megosztom a tapasztalataimat. De agymosott hulyekre nem vagyok kívancsi. Oket szeretettel varjak az allatorvosok.

2023. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a minden jóval ellátott modern emberekben fellépő érzés, belső késztetés azzal kapcsolatban, hogy miként lehetne az "őstermészethez" visszatérni (és mérsékelni a hízást stb.), amikor is érvényesült az egyszer hopp, máskor kopp az evésben, étkezésben is. Való igaz, hogy a ragadozó állatok sem jutnak hozzá minden nap bőséges táplálékhoz. Tudományosan még nem vizsgálták ennek a "jótékony" hatását, kivéve azt a tagadhatatlan tényt, hogy kevesebb táplálék bevitel kétségen kívül gátolja (mérsékli) az elhízást és az azzal járó egyéb fizikai tüneteket (mozgás korlátozottság).
2023. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
9%
13. Mindenki csak a fogyasig tud eljutni. Gratulalok. Ha csak a hízas lenne a gond…
2023. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
75%

14.

Kicsit bôvebben? :D

Nemtartom magam olyan kibb@szott bölcs mesternek mint te magad..ès jaa nemis tagadom

Hogy vaanhülyesèg a fejemben..ahogy mindenkinèl :D csak szeretem tudni hogy ugggyan egy ilyen guru mièrt gondol hülyènek?

Tudod hogy teis azvagy? Nem sèrtèsbôl írom csak hogy fogadd el ha megy ès kicsit bôvebben fogalmaD meg ezt az

“Idiota vovel/mennyel”

Amùgy az èkezet is hülyesèg de sokat dob az íràson

Ezzel èkesítjük ezeket a gyönyörû szavakat

2023. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Szervizmérnök úr ***** válasza:
88%

Jót tesz a kutyának a böjtöltetés? 5 érv az időszakos táplálékmegvonás mellett

[link]

2023. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
22%
baromság, annak nem kéne ennie egy nap minden héten aki ezt kitalálta
2023. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
78%

11/16 vagyok

Ja voltam is àllatorvosnàl ès a kutyát is elvittem

Szerencsère az idiotizmusomnak hàla? A kötelezô oltàs ès az ivartalanítàson kívûl màs panasszal mèg soha ès a legöregebb kutyàm 13èves

Nem egy agyonnemesített “kihegyezett”fajtàja büszkesège.. ès hehh kutyabaja a kutyàimnak :D

Nem fàznak nem fuldokolnak a melegben

Nincs se kullancs se bolha se fèrge

Ès minden nap etetem is rendes ètellel ill rendes(ebb)kutyatàppal

Valahogy az jön le a mondòkàdbol hogy tiedet se orvos nemlátta ès enni is azt ès ùgy kap ahogy

Esetleg fèreg bolha kullancs..?

Legalàbb megvan kötve ès van egy elvàgott hordò/gòrèalj ahovà behùzódhat?esetleg van màr 2ujnyi vastag alga a vizestàljàn?

2023. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Mi egyszer adunk nekik egy nap.A szomszédom állítja ,ez jó.De megmondani ő sem tudta,hogy mire.Azon kívül,hogy az ajtót szét seszték multkor,mert egyszer kiprobáltam,hogy nem adok neki.Hát a házat is majdnem rámdűtötték.🤣
2023. szept. 26. 10:58
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

A koplalónapnak az az értelme, hogy az alatt megpihen az emésztőrendszer, tisztul a szervezet, kicsit tehermentesíti a kiválasztórendszert, mert addig sem kerül be a bél oldalról pluszban lebontandó anyag (bizonyos vegyületek lebontása megterheli a májat, vesét, ez nem csak a gyógyszerekre, hanem pl. a fehérjékre is igaz). A humán böjtnek is hasonló értelme van.

Ettől még senkit nem köteleznek koplalónap tartására vagy böjtölésre, de ez van mögötte, és ezek valós biológiai tények, nyugodtan utána lehet olvasni. Egyébként én sem tartok koplalónapot a kutyáknak, mert akkor rögtön jön a savas hányás, de vannak, akik probléma nélkül tartanak. Állítólag ezen segít, ha nem mindig ugyanabban az időben kapnak enni, mert akkor nem készül a kajára előre az emésztőrendszer, én ezt nem nagyon tudom megoldani.

2023. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!