Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez valóban így van?

Ez valóban így van?

Figyelt kérdés
Kutyámmal mikor labdázok, eldobom neki, visszahozza, megáll előttem, én kinyújtom a kezem és mondom "kérem", erre ő beleteszi a kezembe, és ismét eldobom neki. A kutyaiskolán az oktató erre azt mondta, ez így nem jó, mert én megyek a kutya után, és az lenne a jó, ha ő jönne utánam, meg hogy így nem fogja odaadni a labdát, mert félti. De mindig így csináltuk, és mindig odaadta, hiszen alig várja, hogy újra eldobjam.

2023. jan. 18. 13:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja nem, semmi ilyesmiről nincs szó. Nem készülünk versenyre, ő egy "sima" családi kutya, csak járunk vele kutyaiskolába örző védőzni, meg egy két tanfolyamot is elvégzünk az engedelmesség miatt, bár új dolgokat nem nagyon mondtak, de a társaság miatt nagy buli ez. Ez úgy jött, hogy az volt a feladat, mindenki hozza be a kutya kedvenc játékát, és mutassa meg, hogy játszik a kutyával. Nálunk a labda labdával a minden. És ekkor mondta, hogy ez így nem jó. De őszintén szólva én már meg vagyok kavarodva teljesen, mert mindenhol mindenki mást mond.
2023. jan. 19. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!