Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban én lennék a hibás?

Valóban én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

(Lakótelepen élünk, és ez volt az utolsó hogy a 2 házsor közé vittem le a kutyát)

10 hetes border collienk van. 2 férfi is ránkengedte a nagytestű kutyáját. Majd miután látták hogy felveszem, egyikük nehezen visszahívta. A másik kutya viszont annyira közel jött, kénytelen voltam odébb lökni, amiből egy kisebb rúgás lett(nem volt nagyobb egy suhintásnál). Mire el kezdett a csávó a távolból ordítani, hogy ne rugdossam a kutyáját, majd felrúg engem is. Mire a válaszom az volt, hogy ne engedje ide a dögét...valamit morgott még, de inkább feljöttünk...

Ebből én jöhetek ki rosszul, hogy egy póráz nélküli kutya rámrontott és belerúgtam?

(A mi kutyánkon végig Flexi póráz volt, de nem volt fél méternél távolabb tőlem)


19/F


2023. jan. 4. 14:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetértek 10essel
2023. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!