Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kan kutyusunkat ma...

Kistestű kan kutyusunkat ma ivartalanították.Levenném a tölcsért.Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Elviseli a tölcsért-bár ülve remeg,nem tudom hogy a műtét vagy a tölcsér miatt-de vettem neki műtét utáni ruhát,hogy kényelmesebben érezze magát.Állatorvos asszisztense azt mondta,hogy ráadhatom,de azt figyelni kell,hogy ne nyalogassa,áztassa át a ruhát.Attól tartok,hogy ha leveszem a tölcsért és mégsem válik be a ruha akkor nem tudom visszaadni rá.Várjak egy két napot míg ráadom a ruhát? Feleslegesen nem akarom piszkálni amíg friss a seb.Amúgy most itthon vagyunk szabin és tudok rá figyelni hogy ne nyalogassa.

2022. dec. 27. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz rá figyelni, nem kell. Mi sem használtuk, pont úgy vettem ki szabit, amikor ivartalanitva lett. 1-2 alkalommal kellett raszolni, nem piszkálta.


Miért ne tudnád visszaadni rá?

2022. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a nyugtató hatása miatt remeg, meleg helyen legyen, akár betakarva. Akkor vedd le a tölcsért ha tényleg tudod figyelni akár éjjel is! Amúgy meg kibírja, 2 nap és a kanok túl vannak rajta, begyógyul neki.
2022. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jo-jo, tud ra figyelni, de ejszaka is pl?


Nekunk a ruha nem valt be, bar szukarol volt szo, de nemhogy nyalogatta,tepte le magarol, pont a sebnel, igy gallert kapott.


Levettem, amikor tenyleg tudtam ra figyelni, de raadtam ejszakara meg harmadik naptol muszaj voltam napkozben is,mert el kellett mar mennem dolgozni akkor.

Tulelte minden gond es trauma nelkul a galleros idoszakot :D

2022. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Kannak való ivartalanítás utáni ruha nekünk nem ért semmit pont a seb volt kint. Én felfújhatós gallért vettem, humánusabb mint a sima műanyag galler, plusz gyerek bodyból csináltam egy alsónadrág szerűséget ami tök laza volt,farkánál kivágtam. Pöcsénél,seggénél nem,úgy is sétához levettem. Én így nagyobb biztonságban tudtam. Persze 4 napig így sem igazán aludtam :D


Az,hogy remeg az természetes, meleg helyet kell neki biztosítani ha fekszik betakarni ilyenkor fáznak, hiába bundás akkor is.

2022. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

4-es, a felfujhatos gallerban le tudott normalisan fekudni a kutya?

Mi is probaltuk, de csak szenvedett benne, maradt a hagyomanyos, abban pihenni is tudott.

Pedig mindenki ezt ajanlotta, hogy hu de szuper, de nalunk nagyon nem valt be, kistestu kutyaval.

2022. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor a kutyusomat műtötték, alapból ruhát kapott nem tölcsért, de én azért kölcsön kértem egy tölcsért a bácsikámtól (akinek korábban kellett a kutyájára) és napközben el volt a ruhában a kutyi, tudtam rá figyelni, de éjszakára ráadtam a tölcsért, mert ugye alvás közben nehézkes odafigyelni a rá.

Egy szóval neked is azt tanácsolom, hogy ha nap közben tudsz rá figyelni, akkor nyugodtan vedd le róla a tölcsért, de éjszakára azért rakd fel, mert akkor alszol (gondolom) és akkor nem tudsz figyelni rá.

2022. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!