Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfázott a kutyám. Hogyan...

Megfázott a kutyám. Hogyan tudnám segíteni hogy minél előbb meggyógyuljon, esetleg a háza fűtésére valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Van egy kinti kutyusunk, sajnos bent nem tudjuk elhelyezni mert nem szobatiszta, és újszülött babánk is nemsokára velünk lesz. Ha bármilyen rongyot, vagy bélést rakunk a kis házába, akkor kiráncigálja, nem tudjuk hogy miért. Sajnálom nagyon hogy ilyen hidegben kint van, de nem értem miért nem tűri meg a házában a ruhákat, melegebb lenne neki. Adunk neki vitamint , holnap főzök húslevest abból is fog kapni. Egyébként szaladgál, meg a farkát is kergeti, tehát nincs nagyon legyengülve, de köhög, krákog elég csúnyán.

2022. dec. 8. 01:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
Meg a kék lukács cseppeket próbáltuk, tegnap óta. Eddig bejött, azért még adom neki egy darabig.
2022. dec. 10. 02:36
 62/72 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy sok szart kapsz a hozzászólásokban. Szerencsére már a magadfajta kutyatartás szorul vissza, és elkezd lassan ebbe is kis kultúra belecsöpögni. A kutya falkaállat, nem arra termett, hogy ki legyen baszva egyedül a kertbe. Minőségi foglalkozás? Kétlem. Minőségi táp? Kétlem… ezek után meg pláne nem lesz, h ott lesz a pulya…
2022. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
Te biztosan mindent jobban tudsz mindenkinél, mindenben kételkedsz. Ha kételkedsz , ha nem attól ez még úgy van. Úgy lelettem szólva mintha éheztetném és verném a kutyámat.Attól még nem vagyok szerintem rossz gazdi hogy kint van a kutya. Nincs kibaszva, ha már ilyen szépen fogalmazol egyedül a kertbe, az udvarban van kutyaházban. Bármikor feljöhet a teraszra is. Sajnos a szél biztos érte szegényt, igaz arra nem vagyok büszke hogy nem raktuk hamarabb védettebb helyre a házát. De te biztosan tökéletes vagy.
2022. dec. 10. 08:20
 64/72 anonim ***** válasza:
51%
#59 Amit leírsz, az egy teljesen normális hozzáállás.
2022. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
54%
Már akinél: vannak kevésbé elmaradott részei is a világnak szerencsére. :)
2022. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
0%
#65 Jó, tudom, az igazi kutyatartó bevarratja a méhébe Fifikét.
2022. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
54%
Neeeeem, kis butus. :) csak van annyira intelligens, hogy utánanéz a Canis Lupus Familiaris, azaz a házi kutya igényeinek, mielőtt vállal egyet, felelősen. A mi kutyáink akkor mennek ki a kertbe, amikor kedvük tartja, és akkor jönnek is be, a kutyaajtón. (Azt azért megjegyezném, hogy soha!!!! nem mennek ki maguktól, max egy gyors pisire, mindig ott vannak, ahol mi, mert ez az igényük). És bizony így is, hogy kertes házban lakunk, napi kétszer 1-1.5 órát sétálunk. Mert a kutyáink igényei ezt kívánják, és tudatosan vállaltuk őket. Ennyike.
2022. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
51%
#67 Megnézném, hogy pl. komondorok (többes számban, ha már így írtad) kedvükre bejárkálnak a házba és mindig inkább a lábadnál lennének, minthogy a területüket figyelnék/aludnának. Nem kéne fajtafüggetlenül kijelenteni olyan dolgokat, amik a te kutyáidra éppenséggel igazak, másokéra meg lehet, hogy nem.
2022. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
54%
Probald ki, varom az eredmenyet a kis kutatásodnak a komondorokrol. :)
2022. dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
Az aztán érvelés. Nevetséges vagy.
2022. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!