Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy méretre készült kutyakabát...

Egy méretre készült kutyakabátért mennyit fizetnétek nagytestű kutya esetén?

Figyelt kérdés

Kívül vízálló, belül bélelt és tépőzáras. Védi a hasat, van fiú és lány fazon. Többféle választható szín. Nagytestű pl vizsla, amstaff, németjuhász, labrador


Ahogy tapasztalom irtózatosan drágák, 30 ezer és felette készítenek ilyen kabátokat.

Ti mennyit adnátok ki érte?



2022. okt. 11. 14:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánat, hogy a kérdésre is válaszoljak: nekunk eddig a legtöbb kutyaruhank turibol van (meglepő, de lehet ott is találni). Egyikert se fizettem egy ezresnél többet. 5 ezerért egy ruháért sem fizetnék többet, nem tartom reálisnak, főleg úgy, hogy tudok és szeretek is varrni, varrógépet használni, ha nagyon kellene, akkor inkább csinálnék a saját igényeikre szabva.
2022. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Zooplus webáruházra menj rá én is onnan szoktam rendelni és olcsó is.
2022. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
max 15k
2022. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11%

"Egy méretre készült kutyakabátért mennyit fizetnétek nagytestű kutya esetén?"


Egy kutyára készült kabátért, egyedi méretben, mennyit fizetnétek nagytestű kutya esetén?



A fogalmazásgátlóval meg álljatok le!

2022. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
Jólvan, nyelvtannáci, megsimogatjuk a buksidat, ötöst kapsz. Kva fontos volt ezt kijavítani.
2022. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
Csak a vastagon szedett kérdés elolvasása után bennem reális árnak pont a 30.000 fogalmazódott meg. Ez lefedi az anyag és munkaköltséget nagyrészt. Ettől csak felfelé tudok elképzelni árakat, nyilván határ a csillagos ég, mint mindenben, de nekem max ennyit érne.
2022. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Agarakra általában a klasszikus kutyaruhák amúgy sem jók, de pont ők szoktak jellemzően fázósak lenni. Ettől függetlenül lehet rájuk is kutyaruhát kapni, szoktam látni ilyen kutyákat a környéken, csak célzottan így kell keresni, gondolom, én legalábbis így tennék. Ettől függetlenül azért eléggé el tudnak szállni pofátalnul árakban a kutyacuccok gyártói, forgalmazói. Csak egy példa a saját életemből. Kerestem a kutyámnak játékalagutat, feladatozni. Gyerekeknek gyártottat vettem végül a Tescoban, gyereknapi akció keretében, töredék áron, mint a kutyáknak gyártott, minőségben pedig ugyanaz. Mivel nem sportolunk versen szinten, csak hobbi feladatozásra szereztem be, nekünk ez tökéletesen megfelel a célnak, komolyabb cucc nem kell. Amikor lábsérülése volt, babaharisnyát vágtam szét neki, hogy védje a sérült, bekötözött részt séta közben a szennyeződéstől, és babazoknit húztam a lábára, hogy ne nyalogassa.
2022. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

5-10 ezret fizetnék max, nekem nem ad semmit hozzá, hogy egyedi méretre készült, mert eddig mindig megfeleltek a standard méretek is, a tépőzár nekem negatívum, csökkenti az élettartamot, egy idő után mindig szétjön, cipzár vagy csat sokkal jobb. Egyedi hámjaink vannak, egyik sem áll jobban a kutyáimon, mint a boltiak, ezért a ruhánál sem gondolom, hogy többet adna hozzá.

Ha van valami márkája (pomppa, non stop, back on track) vagy tényleg valami extrás megoldást tartalmaz és valóban szép, akkor talán hajlandó lennék fizetni érte.

Én is szeretek varni, ezért tavaly a nagytestű (-nek nevezhető egy kis engedménnyel) kutyáimnak csináltam is egy enyhén bélelt esőkabátot.

Van egy kistestűm is, neki inkább kell kabát, de nála meg tökéletesen beváltak a pár ezer ft-osak. Én lőnék a kiskutyásokra is, szerintem nagyon menne egy pl Non-Stop copy, vidám színekben és 10 ezer körüli áron.

2022. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Egyedi hámot szerintem csak a külseje miatt vesznek, tényleg nem tudnak semmit extrát, talán agár testalkatra érdemes csináltatni 3 pontos hámot


Kabátnál már necces, nekem is volt olyan kutyám, amire az összes háthossz szerinti méret tökéletes volt, mintha ráöntötték volna. Aztán itt a másik mostani kutyám, aki vaskos nyakú, így ő mindig 2 méret közötti, ami szívás, mert kan és ugye így, ami nyakban kényelmes, az a hasán rálóg a fütykösre és lepisili :D

Ismerősöm mopszra nem talál ruhát, mert széles a mellkasa, de a háta meg rövid ahhoz képest


Szóval amelyik kutya az átlagtól eltérő alkatú (pl agár, mopsz, bulldog, tacskó) ott nagy segítség az egyedi ruha. Német dogra pl szerintem lehetetlen előre gyártott kabátot találni :D

2022. okt. 11. 18:40
 20/28 anonim ***** válasza:
32%

Egy büdös fillért se, hülye vagy?


-Nem teszem nevetségessé a barátom.

-Van rengeteg szőre, nem fázik. (feltételezhető ha -5 fokban bement pancsolni a nem megfagyott vízbe, és utána a hóban "törülközött" meg)

2022. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!