Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy méretre készült kutyakabát...

Egy méretre készült kutyakabátért mennyit fizetnétek nagytestű kutya esetén?

Figyelt kérdés

Kívül vízálló, belül bélelt és tépőzáras. Védi a hasat, van fiú és lány fazon. Többféle választható szín. Nagytestű pl vizsla, amstaff, németjuhász, labrador


Ahogy tapasztalom irtózatosan drágák, 30 ezer és felette készítenek ilyen kabátokat.

Ti mennyit adnátok ki érte?



2022. okt. 11. 14:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, átalakítanék egy emberi kabátot. Kistestű kutyám van, de így is van, amit gyerekruhákból oldottam meg neki olcsóbban, mert drágább lett volna kutyáknak készült cuccot venni, nincs végtelen pénzem, azt meg inkább valóban hasznos dolgokra költöm, például normális etetésre, egészségügyi kiadásokra.
2022. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

Mármint te akarsz ilyen bizniszt kezdeni?

Szerintem ez nem egy működőképes ötlet, nagytestű kutyáknál erre nincs is akkora kereslet mint a kis pincsi táskakutyáknál ahol 1.befagy a sggük, 2.cuki a gazdaja szerint.

2022. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%
Semennyit. Egy nagytestű kutyának semmi szüksége nincs ilyesmire. Amúgy meg mi az, hogy fiú és lány fazon?? A fiúknak van benne golyszlitartó, vagy mitől fiú szabás?
2022. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez hirdetés vagy nincs a neten árinformáció?
2022. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

ma 15:05

A szukáknak hátul van a pisilőjük. Így az egész hasat beborító forma kell nekik.

A kanoknak a pisilőjük kiemelkedik a has vonalából és előbbre van, mint a combjuk. Nekik a has alatt rövidebb a ruha.

Remélem, innentől már tisztában is vagy a szuka és kan különbségnek alul nézetből.

2022. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#3 ne haragudj, de attól mert nagytestű, ha rövid a szőre igen is fázik... Te is fázol, ha nincs rajtad kabát télen, lehetsz 2 méter magas, akkor is. Fiú fazon --> nem hosszú a hasán, nem ér végig

Lányoknál védi a hasat végig

Szomszédomnak pont dobermannja volt és csóró kutya télen remegett séta közben mint a nyárfalevél. Mondtam is, hogy kéne rá ruha, de ő nem ad rá, mert ez egy dobermann...


Vannak fázós nagykutyák, a vizsla, dobermann, dalmata, agár, bull típusúak ilyenek, nem is lehet őket kint tartani.


Igazából csak láttam egy kutyaruha készítőt és ledöbbentem az árakon. Én olyan 15 ezret adnék ki érte, max 20 ezer, ha tényleg valami hatalmas kutya pl német dog

2022. okt. 11. 15:15
 7/28 A kérdező kommentje:
Jah egyébként állatboltban a 8 kilós, 40 cm háthosszú kutyámra nem találok 10e alatt téli kabátot, szóval ott se jobb a helyzet és nagy méretet ott (általában) nem is forgalmaznak.
2022. okt. 11. 15:18
 8/28 anonim ***** válasza:
15%
Érdekes módon 20-30 évvel ezelőttig egyetlen kutya se fagyott meg. Se falun se városban...
2022. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ott voltál? Vagy mondjuk talán nem rövidszőrű kutyákat tartottak falun? Az agár pl mindig a nemesek kutyája volt


Nem a kutyaruha szükségességéről szólt a kérdésem egyébként. Az első válaszoló normálisan megírta, hogy nem fizetne érte semmit.

2022. okt. 11. 15:38
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Istenem fejezd már be ezt az úgysem fázik nagytestű kutya. De fázik, ha rövid a szőre és télen kilép a 22-24 fokos lakásból este/hajnalban a -5 fokba, mondjuk csak egy gyors pisisetara, ahol nem az a cél, hogy mozogjon, mert nyilván ha mozog, akkor nem fázik (általaban). És de, régen is haltak meg kutyák a fagy miatt, de nyilván ezzel senki nem dicsekszik, de elég a józan aparaszti ész is. Szerinted amikor az volt a divat, hogy kölyköket folytottak vízbe, akkor érdekelte őket, hogy megfagy-e a kutya?
2022. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!