Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megérezheti a gyerekek...

A kutya megérezheti a gyerekekben a gonoszságot?

Figyelt kérdés

Kutyám egy kisfiúnak láthatóan ok nélkül neki akart menni. Utána nem sokkal jött egy csivavás és ugyanez a gyerek majdnem megdobta kővel a csivavát. (Nem is értem hogy jut ilyen eszébe...) Kutyám előre érezte, hogy képes lenne ilyesmire?


Többi gyereket nem akarta megtámadni


2022. szept. 5. 11:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
87%
A kutyaerzi az aljas szandekot. Ettol jobb testor,mint egy ember.
2022. szept. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%

Itt két hibás van ebben a történetben, az egyik a szülő, mert nem figyelt a gyermekére és nem tanította meg neki hogy nem szabad oda menni idegen kutyához.


A másik hibás meg te vagy mert, gondolom a közeledő gyermekre nem szóltál rá hogy ne jöjjön közelebb, vagy éppen a nem figyelő szülőnek hogy ne engedje oda a gyermeket, a másik meg hogy nem indok hogy azért ilyen a kutyád mert mentett, az enyém is az és mégsem veszélyeztet senkit sem.

+ Ha tudod hogy milyen a kutyád akkor tegyél rá szájkosarat, mert ha megharap valakit, akkor nem fog érdekelni senkit sem hogy nembánt meg mentett.



A gyermek nem hibás/gonosz azért mert oda akart menni a kutyádhoz. Ellenben a kutyád viselkedése miatt lehet hogy az a gyermek félni fog a kutyáktól.

2022. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen velünk is volt nemrég. Bolt előtt vártunk a kutyákkal a páromra, míg bevásárol. Kifektettem mindkettőt, egyiket a jobb, masikat a bal oldalamra, és leguggoltam. Poraz persze volt. Egyszer csak a semmiből egy totyogo üvöltve elkezdett rohanni, apuka utana, ő meg orditva hogy vauvau már csimpaszkodott VOLNA a kutyába. Nem durván, de elkaptam a gyeró csuklóját és elrántottam, mire apuka odaért szapora bocsánatkérések közepette elkezdte magyarázni a kölyinek, hogy ezt tán nem kéne, mert mi van ha harap. Mondtam neki, hogy egyik sem harap, akkor tennék rájuk szájkosarat, pont az ilyen neveletlen gyerekek miatt, csak nem ingyen állatsimogató… :D elmentek :D
2022. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
77%

1-es válaszolóval egyetértek. Ez nem természetfeletti képesség, csak mivel állatok, jobban olvassák a nonverbális jeleket, mint az emberek.

Meg tudják állapítani, valami milyen ember. A gonosz embereket a kutyák sem szeretik :)

2022. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
84%
Ja igen azt kifelejtettem, hogy viszont a gyerek még annyi idősen nem lehet gonosz. Sokáig nem hittem el, viszont rájöttem azóta, hogy tényleg léteznk egyszerűen gonosz gyerekek. Nem tudom, ezekből milyen felnőtt lesz...
2022. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!