Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megérezheti a gyerekek...

A kutya megérezheti a gyerekekben a gonoszságot?

Figyelt kérdés

Kutyám egy kisfiúnak láthatóan ok nélkül neki akart menni. Utána nem sokkal jött egy csivavás és ugyanez a gyerek majdnem megdobta kővel a csivavát. (Nem is értem hogy jut ilyen eszébe...) Kutyám előre érezte, hogy képes lenne ilyesmire?


Többi gyereket nem akarta megtámadni


2022. szept. 5. 11:21
1 2 3 4
 11/35 NTBS ***** válasza:
85%
Igen, elképzelhető.
2022. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
29%

Az is tök mindegy hogy vannak gonosz allatkinzo gyerekek, mert ebből a szitubol nekem is az jön le hogy a gyerek megijedt a kutyád agressziójatol és ezért reagált úgy a másikra.


Póráz ide vagy oda, az agresszióra nincs mentség.

Mondom ezt úgy hogy alapvetően jobban szeretem a gyerekeket mint a kutyákat. De neveld meg azt az állatot. Ez a te hibád is volt és szerencse hogy nem történt baj.

2022. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%
Meg, persze. Az én kutyámnak is van, aki nem szimpatikus.
2022. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
Amikor én gyerek voltam, akkor úgy neveltek, hogy ne simogassak idegen kutyákat, ma meg annyira bele vannak zombulva a szülők az okostelefonokba, hogy észre sem veszik, ha szemük fénye belerohan az ugató házőrző szájába.
2022. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek utolsó
2022. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mentett kutya előéletéből fakadóan eleve melós. Én is sok marhába futok bele sétáltatás során, nekem is mentett kutyám van, aki reaktív bizonyos helyzetekre (nem agresszív, reaktív, nem ugyanaz a kettő), de soha senkit nem harapott meg. Erre azért is figyelek jobban, mert gyerekkoromban engem harapott meg kutya, rokonoknál ráadásul, és csak egy pillanatra nem figyeltek a felnőttek, és pár évesként nem ismertem a kutya testbeszédét, nekünk nem volt kutyánk, a szüleim nem akartak, így én nem kutya mellett nőttem fel, ma már tudom, hogy mi zavarta a kutyát annyira, hogy odakapott. Viszont nagyon utálom azokat, akik nem kontrollálják a gyereküket vagy a kutyájukat, vagy éppen csak ők hülyék annyira, hogy nem veszik a kutya jelzését, ha az nem akar ismerkedni és kitér. Nincs csodaszer, nekem lassan 4 évem van a kutyámban, de sose lesz egy mindenkivel bratyizós, nem is várhatom el tőle, viszont tudom kezelni, és ha kell, be is szólok, ha valaki nagyon idióta. Sírt már miattam totyogós gyerek, mert nem jöhetett oda megsimogatni a kutyámat, nem érdekel. Nem minden szülő érti, miért nem hagyom, aki érti, az a gyerekének is elmagyarázza úgy, hogy a gyerek értse.

[link]

2022. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, azért amikor a gyerek már 10 méterről sikít, hogy kutya egy békés

pl. tacsi (nem acsarkodó modjuk moszkvai őrkutya) láttán, Anyuka meg ölbe kapja a kölköt és szidja a k.vaanyámat, amikor szabályosan pórázon sétáltatom, hogy menjek másfelé mert az ő gyereke utálja a kutyákat/fél tőlük, azért az elég gáz. Meg amikor megkérdezi, hogy megsímogathatja-e mondom nem, de csakazértis odanyúl, aztán ha a kutyának ez nem tetszik akkor megint én tartok idegbeteg vadállatot. És egyre több ilyen van.

2022. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
Vannak állatok akik ráéreznek erre, igen.
2022. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
21%
"Persze, azok a gyerekek is tök kedvesek és cukik, akik kővel agyonvernek egy kismacskát??" Mert a gyerek akinek neki akart menni a kutyád mit tett? Semmit, te magad mondtad. De ugye be kell beszélni magadnak, hoyg a kutyád látnok, egy ezós csoda, a gyerek meg maga a megtestesült gonosz, hiába nem tett semmit...
2022. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
16%
Én állatbarát vagyok, de az ilyen hülyéktől, akik mentegetik az állatuk előzmény nélküli agresszióját, a falnak megyek. A vérmamik kutyás megfelelői, akiknek akkor is szent a kölkük ha leverte a másik gyereket, mert biztos a másik gyerek a hibás, az övé csak "látta a gonoszságot" abban aki rá se nézett.
2022. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!