Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket vennétek a kutyátoknak...

Miket vennétek a kutyátoknak bentre?

Figyelt kérdés
Van egy keverék kutyusom, sokáig kinti volt, majd beszoktattam a házba még tavasszal valamikor és most nappal sokat van bent, általában alszik. Viszont télre szeretném éjszakára is beengedni, tehát inkább lenne benti, mint kinti. Gondoltam ennek örömére vennék neki pár új dolgot. Mivel nincs konkrét elképzelésem, hogy most mire lenne szüksége, így kíváncsi lennék, hogy ti mit vennétek. Bármi (értelmes) szóba jöhet.
2022. júl. 25. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

10-es, megvan a kutya, tehát elég nagy eséllyel most is eszik valamiből, innentől fogva nem feltétlenül kell neki egy másik tál. A vizestál az más, abból praktikus, ha több is van és akkor is tud inni a kutya, ha bent van, meg akkor is, ha valami miatt az udvaron van.


A használt zacskós rész meg a komplett sznoboskodásodra reagált...

2022. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Az sznoboskodás, hogy ételnek legyen egy nyomorult tál? Gratulálok 🤣 biztos hatalmas kiadás 10-15 évre venni egy fémtálat, pláne ha vizesből hajlandó vagy kirakni többet is....
2022. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekünk sok minden gyűlt össze, de nyilván évek alatt, volt amit ajándékba kaptunk, volt amit csak jópofának tartottam és megvettem, nem létszükséglet.

Mikor ide került a kutyi 5 éves volt, egy fekhelyet, amit első nap használt, azóta az ágyon alszik, 2 tálat (tápnak, víznek), egy pórázt, egy nyakörvet és egy db játékot kapott. Bichonról van szó egyébként.

Azóta kb ezek vannak : külön tál húsnak, hordozható itató, cipő, ruhák, vitaminok, többféle jutalomfalat, mancsvédő spray, sampon, fésűk, törülközők, hám, több póráz és nyakörv (különböző hosszúságú, színű), gallér, sok labda és plüss, mert ezek a kedvenc játékai, egy alacsony doboz, amibe beleférnek a játékai és ki tudja venni belőle, ha meg nem használja éppen őket vissza tudom dobálni bele, hogy ne legyenek útban, párna, hűsítő matrac, kutyakaki zacsi és tartók, amit fel tudok csatolni a pórázaira, biléta a nevével és telefonszámommal. Körülbelül ennyi, ezeket használjuk, régebb aliexpresses mancsmosó szerkezettől kezdve mindent megrendeltem neki, aztán elajándékoztam mert rájöttem, hogy hülyeség. A gallért most kapta az orvostól, azt megtartottam, játékot már ritkán kap mert sok van és általában 2-3 a kedvenc és addig nem nyúl az újhoz, amíg az előzőt annyira tönkre nem teszi, hogy egyáltalán nem tud vele többet játszani. Pl. egy labdát darabokra rágott, akkor kapott újat. A párna eredetileg az enyém volt csak mindig azt az egyet rágta, így neki adtam. Ja és a kocsiban van egy biztonsági öve, amit a hámra vagy nyakörvre tudok csatolni, ha utaznunk kell és nincs, aki fogja/figyeljen rá.

2022. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jaj, és van egy papucs, amit kisajátított, zoknikkal is próbálkozik néhanapján, illetve egy olyan labda, amelybe jutifalatot lehet tenni, és több tálat is vettem neki, bár azok nem itthon vannak, hanem olyan helyeken ahová nagyon sokat járunk, például barátom szüleinél is tartunk. Evéslassító tálat tervezek

még venni, mert habzsol, hiába szólok rá

2022. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!