Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket vennétek a kutyátoknak...

Miket vennétek a kutyátoknak bentre?

Figyelt kérdés
Van egy keverék kutyusom, sokáig kinti volt, majd beszoktattam a házba még tavasszal valamikor és most nappal sokat van bent, általában alszik. Viszont télre szeretném éjszakára is beengedni, tehát inkább lenne benti, mint kinti. Gondoltam ennek örömére vennék neki pár új dolgot. Mivel nincs konkrét elképzelésem, hogy most mire lenne szüksége, így kíváncsi lennék, hogy ti mit vennétek. Bármi (értelmes) szóba jöhet.
2022. júl. 25. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fekhely + párna, benti etető és itatótál, szőnyegek, plédek.
2022. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Szőnyeg neki nem kell, főleg hogy azt még takarítani is kell. Ha véletlenül odapiszkít azt rendesen ki kell majd imádkozni belőle.
2022. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen kutya szőnyegre gondolt amire tud feküdni

Ha szobatiszta lesz nem fog a szőnyegre kakilni

2022. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mint kint szerintem, leszámítva a szigetelt kutyaházat, helyette fekhely. Vehetsz akár speciális kutya kosarat/ ágyat, amit lehet nem fog használni 😂


Van a kutyámnak is, ritkán fekszik ott, hideg időben a fotelban szokott aludni, van takarója is ott, igazából az övé lett a fotel télen.


Nyáron kizárólag a padlón fekszik.


Víz két helyen van neki a lakásban. Lényegében tényleg nem kell semmi különös bentre.

2022. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van: kutyaágy, plédje, törölközője, vizes és kajatál külön, alátét hozzá, játékok.
2022. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem alap szinten elég, ha egy pokrócot leterítesz valahova meg kinevezel valamit benti vizestálnak, ha meg lesz neki engedve úgyis a kanapén/fotelben fog aludni.

Ha nagyon extrázni akarsz, vehetsz neki különböző fekhelyeket, hűsítő matracot, benti játékokat, meg esetleg beruházhatsz valami jobbféle samponra, amivel gyakrabban is lehet fürdetni a kutyust, mert ha belehempereg valamibe, azt már kevésbé lehet figyelmen kívül hagyni, mintha kint lenne és akkor már pár kutyás törölközőt is kinevezhetsz. Télen meg majd meglátod, hogy fogja bírni a kinti hideget, kell-e neki ruha.

2022. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

"meg kinevezel valamit benti vizestálnak"?


Enni meg majd földről vagy mi?

2022. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

7-es Ja, hát mindenkinek máshol van az ingerküszöbe, képzeld, a kutyáimnak van egy normál fém vizestáljuk az alsó szinten, az udvaron meg két vödrük, amit sokszor mosok, meg évente újra cserélem, az emeleten viszont egy nagy fagyis dobozból isznak, ami természetesen alaposan el lett mosva mielőtt be lett fogva és tökéletesen elvannak...

Még durvább, hogy ha nem sikerül normálisan bepakolnom a kutyás táborainkra, akkor már előfordult, hogy műanyag levesestálból ettek, de sokszor még az edzésekre, versenyekre is egy eredetileg kajatárolós műanyag tálat viszek.

De még magammal szemben is előfordul, hogy ilyen "igénytelen" vagyok, mikor kempingezéshez nem vittem poharat, egy tejfölös dobozból ittam egy héten keresztül, az meg teljesen általános, hogy a fagyóba fagyis dobozban rakom el a kaját, majd abból is eszem meg...


Ja és a legnagyobb állatkínzás: a végterméküket használt péksütis zacskóval szedem fel, az udvaron meg gyakran az üres táposzsákokban gyűjtöm.

2022. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen kutya pelenka. Na azt!
2022. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

"van egy normál fém vizestáljuk"


Mibe tart egy külön az ételnek ?



Ez pedig egyáltalán nem jött a témához és miért lenne kínzás?

"Ja és a legnagyobb állatkínzás: a végterméküket használt péksütis zacskóval szedem fel"

2022. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!