Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A kutyám nem eszik...

Arktika kérdése:

Segítség! A kutyám nem eszik és nem iszik, kedvetlen ,fekszik egész nap. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

5 honapos husky. Tény és való, Pont Most kezdett el tüzelni(duzzadt a puncija és vérfoltok látszódtak rajta ma reggel)

3-4 napja észrevettem hogy már nem nagyon ette meg a csirkefarhátat.

2 napja elvittem sétálni, akkor játszott egy másik kutyussal, de egy pitbull kirontott az egyik kapu mögül és megszorongatta szegénykémet-szerencsére hamar elengedte mert közben lefojtottam, nagyon megijedt a kicsim alig bírtam utána megfogni. Aznap nagyimnál is voltunk, ahol ivott egy vödörből amibe

nagyon mocskos büdös szemetes víz volt.

Másnap reggeltöl már alig mozgott, olyan mint aki depressziós...nem tudom mi lehet a baja


2022. febr. 20. 09:18
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és az ínye és a myelve is szinte sápadt ,lassan lélegzik
2022. febr. 20. 09:19
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Állatklinika. Most. Egyébként a méhe is lehet gyulladt, ha a pittől nem is lenne baja, de nem itt fognak neki segíteni.
2022. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
93%
Kérlek ne a válaszokra várj, hanem vidd orvoshoz, ha ilyen rosszul van!
2022. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen embernek minek kutya? Nem tudsz vigyázni rá. Hogy engedheted, hogy szemetes vízből igyon, ki tudja, mi volt benne. Kérlek soha ne legyen gyereked, neked nem való, felelőtlen vagy.


Azonnal vidd állatorvoshoz!! Mire vársz?

2022. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom te csak végignézed ahogy elpusztul, de eszed ágában sincs orvoshoz vinni! Mire vársz, arra hogy majd itt valaki neten keresztül meggyógyítja?
2022. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
De ma zárva vannak
2022. febr. 20. 09:32
 7/34 anonim ***** válasza:
77%
#5 biztos túl sok ezo tv-t néz és abban a hitben él, hogy a képernyőn keresztüli gyógyítás valós dolog. Kérdező megadom a számlaszámom és 30 ezerért küldöm az energiát.
2022. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
#6 ügyelet mindig van, keress rá neten, hogy a közeledben hol van ügyelet.
2022. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Te nyomorult, keress akkor ügyeletet, a kutyád haldoklik!
2022. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
Ha a nyelve és ínye sápadt, akkor a májával-epéjével-hasnyálmirigyével van gond. Ki tudja milyen vegyszer volt a vízben, ami méreg neki. Ebből magától nem fog meggyógyulni - ha későn viszed, akkor még orvossal is kétséges! - tehát irány valami állatkórházi ügyelet! Azonnal!!!
2022. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!