Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyenekre az emberek?...

Miért ilyenekre az emberek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Adott egy elethelyzet..

Van egy kutyusom akinek lett egy betegsége egy ideje, kezdek kifogyni a tartalekaimból így hát gondoltam, megpróbálok segítséget kérni,en naiv. 5,2k ember követi a kutyámat instan. Viccbol csináltam meg régen neki az instat, kövezzetek meg... Aztán gondoltam segítségül hívom a közösség erejét... Semmi nem történt..

Kipróbáltam a whydonatet, de ott sem...

Az a durva, amikor nekem írták vagy láttam segítettem mindig, több kutyusnak is, Zentenek is... Nem kevés összeggel.. Rengeteg állatot mentettem, de amikor nekem kell valamiért nem segítenek.

Ezt szeretném megérteni... Miért lett ennyire közömbös az emberiség? Sajnos nem tudok kihez fordulni, ezt most nem fejtem ki miért... Csak megakarom érteni! Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. febr. 19. 21:34
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
92%

Feljövök a netre és napi szinten ez fogad.

[link]


Tök mindegy,hogy kutya,macska,kecske,gyerek vagy felnőtt,csak adjak.Menjetek már dolgozni,nekem sincs mindenkire.. >:|

2022. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
96%

Bár amúgy,ha az embereknek okuk van adni és látják a szükség helyzetet mindig szoktak.Facebookon is.

Próbáld meg állatos csoportokban.

2022. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ehhez nem elég az, hogy kiteszed story-ba. Azt sokan meg se nézik, nem is lehet vissza követni. Csinálj rendes posztot, képekkel, írd le részletesen mi történt, miért kérsz segítséget. Közben tedd ki, hogy van a kutyus, hogy lássák valóban az ő kezelésére kérted.


Azt írtad erre nincs időd, a kérdés kiírása kb. ugyanannyi idő még csinálsz egy képet, kiteszed leírod.


Heti kétszer viszed Pestre, egy fotó, útközben aláírod éppen mentek a kezelésre.


Szerintem az hatékonyabb.



Aki követ - vegyük a legjobb lehetőséged - érdekli mi van a kutyával, szóval dokumentáld ezt.

2022. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
96%
és mielőbbi gyógyulást a kutyusnak!
2022. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Hónapokon keresztül tettem ki ezeket a storyba ... Sőt elkuldtem több milliós követővel rendelkező kutyás oldalnak a problémát, de semmi reakció, akik elvileg megosszak az ilyen dolgokat... Tanácsokat kaptam
2022. febr. 19. 22:55
 26/47 anonim ***** válasza:
96%

A story-t felejtsd el.


Rendes poszt.

2022. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
96%
Vagy ami még jobb, magyar facebook csoportok.
2022. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Rengeteg ember nem érti, hogy itt csak egy kérdést tettem fel.. Nem kell pénz senkitől!

A másik, hogy a probléma speciális így elég költséges, ha a végén eladom a házamat vagy az autómat akkor is kifogom fizetni a pénzt, eddig sem ez volt a gond... Én általában akkor nem szólok egy témához, ha nem tudok segíteni. Köszönöm a többieknek akik próbálnak választ adni a kérdésemre!

2022. febr. 19. 23:04
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

No, 2 dolog...


1. Abból az 5200 emberből stabilan 350 embert érdekel annyira a tartalmad, hogy lájkot nyomjon rá. Lájkot, amit 5 másodperc múlva már el is felejt.

Szerintem vészesen túlértékelted az oldaladat, inkterakciók szám sokkal valósabb adatot adna az aktív érdeklődők számáról.


2. Szóval tök jó, hogy neked volt 50ezred Zentére meg egyéb adományozásra, de azért a legtöbbünknek sajnos megvan a saját maga baja, felelőssége amiért nagyon meg kell nézni hová teszi az ember a pénzét. (Az szja 1% az más dolog, azt amúgy is vonják, kérdés hogy benyeli-e állam bácsi vagy valakinek adod).


Jah igen: én is hiányolok erről 1 posztot, ami visszakereshető, megosztható és jobb esetben átlátható. Enélkül azért elég esélytelen.

2022. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Miért,ki nem próbált neked segíteni?

Leírtuk,hogy miért nem adnak,és hogy mit tudsz tenni.De azok többsége nem opció vagy már próbáltad.

Hát,akkor..ennyi.Túl van tárgyalva,majd megoldod.Nem arról van szó,hogy senki nem akar segíteni.Csak a dolog egyik része nem tud és nincs lehetősége rá a másik fele meg úgy van vele,hogy ha te kutyád te oldd ezt meg,mert ő már segít akar több helyen is.

2022. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!