Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyenekre az emberek?...

Miért ilyenekre az emberek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Adott egy elethelyzet..

Van egy kutyusom akinek lett egy betegsége egy ideje, kezdek kifogyni a tartalekaimból így hát gondoltam, megpróbálok segítséget kérni,en naiv. 5,2k ember követi a kutyámat instan. Viccbol csináltam meg régen neki az instat, kövezzetek meg... Aztán gondoltam segítségül hívom a közösség erejét... Semmi nem történt..

Kipróbáltam a whydonatet, de ott sem...

Az a durva, amikor nekem írták vagy láttam segítettem mindig, több kutyusnak is, Zentenek is... Nem kevés összeggel.. Rengeteg állatot mentettem, de amikor nekem kell valamiért nem segítenek.

Ezt szeretném megérteni... Miért lett ennyire közömbös az emberiség? Sajnos nem tudok kihez fordulni, ezt most nem fejtem ki miért... Csak megakarom érteni! Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. febr. 19. 21:34
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Uuh,hát ezek jó részt gyerekek,persze hogy nem tudnak utalni egy fillért sem.:o
2022. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
9-es A követőid nem is magyarok! Lehet nem értették mit írsz! Amúgy hol a segítség kérés? Még bejegyzés sincs idén.
2022. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Szoktam a storyba kitenni, nincs időm már csinálni csak a storyt heti 2x viszem Pestre és heti 5 napot dolgozok,ezért nem értem én sem. Zentenek 50k utaltam, más kutyaknak is segítettem, de úgy látszik, hogy ez egy ilyen szakma.. Nem várom el, hogy ezt megértse más, de nekem most ez oltarira furcsa..
2022. febr. 19. 22:31
 14/47 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg nem magyarok a követőid, akkor tedd ki angolul a felhívást, biztosan adnak majd.
2022. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

A legtöbbje nem gyerek..


Tisztában vagyok, hogy nem magyarok, angolul tettem ki a storykat hónapokon keresztül..

2022. febr. 19. 22:35
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Jó,hogy neked volt 50.000 forintod akkor segíteni,de miből gondolod,hogy másnak van? Szja ide vagy oda mindenkinek van családja,házi állata,saját maga ami épp elég teher.

Ha nem akkora összeg én hamarabb mennék el másodállásért vagy valami Providentes gyors személyi kölcsönért mint tarhálni.

Rengeteg jó fej állatorvos is van,miért nem kérsz részlet fizetést?

2022. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Mellékeld az állatorvosi diagnózist, meg hogy mennyibe kerülnek a gyógyszerek, ez is hatásos. Így látják majd a bizonyítékot.
2022. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Akkor volt és nem tarhalok, annyi okos ember van itt, hogy kár félteni kérdést...


Amint mondtam, hogy az okot akarom megérteni, de annyi jó indulat van némelyik emberben, hogy sajnálom őket...

2022. febr. 19. 22:39
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg okot leírt mindenki.

-Nincs pénz rá

-Nem ad kutyára vagy már túl sokra adott ki

-Gyerek

-Meg se nézi a tartalmad csak bekövetett és úgy maradt,lehet már rég az insta felé se néz

-Külföldi.Írhatod te angolul,ha török a követő aki csak a kutya képét nézi.

-Nem hiszi,hogy olyan komoly a dolog (főleg a sokadik ilyen után,nem csak te próbálkozol a segítség kéréssel) és majd megoldod

-Nem akar olyan kevés összeget küldeni ami épp rendelkezésére áll (pl párszáz Ft)

2022. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Koszonom így már érthetőbb!
2022. febr. 19. 22:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!