Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltak arról amikor...

Mit gondoltak arról amikor teljesen mindegy, hogy hol és milyen helyzetben, egyszerűen csak láttok valakit aki a pórázon sétáltatott kutyát rángatja?

Figyelt kérdés
Még akkoris ha nem nyakörve van hanem azok a különbő fél vagy egész testet lefedő ruha van a kutyuson
2022. jan. 27. 12:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudhatom,hogy mi okból rántja meg a pórázt.Nem az én dolgom,úgyhogy nem ütöm bele az orrom.

Ma meg már amúgy is állatkínzás az is,ha nem adsz rá cipőt esőben mert vizes lesz a kutyád lába..

El van túlozva ez az egész,és amúgy meg ameddig nem látom hogy fájdalmat okoz miért szólnék bele..

2022. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig jobb mint a marhák akik póráz nélkül viszik ki.
2022. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem érdekel különösebben, ha csak nem végig rángatja.

Kutyás vagyok, velem is előfordul hogy kissé erősebben meghúzom a pórázt, mert nem akarom hogy az emberszart kiegye a bokor legméllyéről.

2022. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
semmit nem teszel, nem a te dolgod.
2022. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem foglalkozom vele.

Ez nem állatkínzás.

2022. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

A kutyám szokott azzal szórakoztatni, hogy gyökeret ereszt, és nem hajlandó semerre mozdulni, kajával sem. Hidegben azért nem akarom, hogy ücsörögjön, úgyhogy előfordul, hogy motivációként megindulok, és kénytelen megmozdulni, aztán már jön magától is pár lépéssel később. Illetve ha látom, hogy valami kaja, csont, kenyér... stb van elszórva, ami őt nagyon érdekelné, akkor elrántom onnan, a más gazdik által otthagyott szart sem szeretem, ha szagolgatja, bár azt most már ott tudja hagyni egy hangos "fúj" vagy "nem" hatására.

A kontrollálatlan póráz nélküli kutyák jobban zavarnak, azok miatt már szóltam.

2022. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Itt nemis a póráz volt a kérdés egyébként hanem a rántás. Néha olyan erőteljes rántást látok egy-egy kistestű kutyán, hogy megsajnálom.
2022. jan. 27. 13:27
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismered a kutyát: nem tudod miért teszi a gazda.
2022. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj bele, mert tényleg nem tudhatod, miért alkalmazza ezt a módszert a gazda. Tök jó, hogy már teret kaptak a pozitív megerősítéses módszerek, de nem minden helyzetben elég pozitív megerősítéssel nevelni a kutyát.
2022. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen azt láttam, hogy néhányan félreértették a kérdést.
2022. jan. 27. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!