Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha póráz nélkül...

Mit jelent, ha póráz nélkül sétáltatott kutya járókelőket követ?

Figyelt kérdés

Van egy idős nő itt a környéken, aki póráz nélkül visz egy nagy vizslát, de már más, kisebb testű kutyával is jártam így. Otthagyja a gazdáját, besorol mögém és jön utánam :D


Miért csinálják ezt? Nem szaglászik meg semmi csak követ.



2021. jún. 11. 22:57
1 2 3
 1/21 Kings56 válasza:
31%
Kerdezd meg a vizslat !!!Most mar engem is kivancsiva tettel, erdekel h mit fog mondani!!!
2021. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Kíváncsi. Vizsla, azoknál ez alapbeállítás. Szaglászik is, csak nem közvetlen közelről. Nézi, hová mész, beáll a szagnyomodba, érdeklődik. Nem megy közel, mert látja, hogy nincs rajtad póráz.
2021. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy a gazdája felelőtlen és törvényt szeg.
2021. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Szimpatikus vagy nekik.A kutya a testbeszédet érti,szagokkal tájékozódik minden felől és megérzés alapján dönti el,hogy neki jó-e valaki társasága vagy sem.Alighanem egy határozottabb,nyugodtabb egyén vagy.Kifejezetten szeretik a kutyák az ilyen személyiséget,kisugárzást.:D


Az is lehet,hogy szag.Vagy neveletlenek és az első idegennel simán hazamennek.

2021. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
4-es, bizony ám, egyszer én is vittem haza így gazdátlannak tűnő vizslát a Tabánból. Másnap feltettem gazdikereső fórumokra, és kiderült, hogy ott volt a gazdi, csak hagyta elkóborolni egy kilométerre az állatát azzal, hogy majdcsak visszajön. Hát, végül is visszajött, csak éjszakázott egyet nálam.
2021. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy én amúgy félek a kutyáktól, de így valahogy mégse vagy hogy is mondjam. Inkább a kerítés mögül vicsorgóktól, a békésen sétálóktól nem. :D Mégis mostanába több ilyen volt, egy nagy öreg Golden is oda akart jönni, de a gazdája rászólt aztán. Ez a vizsla viszont nagyon tetszik, lehet megérezte, hogy tetszik nekem vagy nem tudom :D
2021. jún. 12. 07:49
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
A vizslák cukrok.
2021. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Engem azóta szaglásznak meg jobban a kutyák, amióta nekem is van. Illetve a kajaszagot kiszagolják, ha van nálam valami táskában vagy nem sokkal előtte főztem például. De követni nem szoktak.
2021. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig tartok magamnál jutó falatot, mert az utcában több kóbor kutyus van, akiket a gazdi le se sz*r. Azóta minden kutya követ, akieglát. Emlékszem, egy agresszív kutya terrorizálta az utcát. Csak engem nem bántott. Nekem még csóvált os, várta a kis finomságokat. Nagyon édik.
2021. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, egyszer mellettem is jött egy vizsla, a gazdája meg mögöttünk, aki többször szólt neki hogy menjen vissza, de csak velem jött tovább :D Aztán én lekanyarodtam, arra már nem jött, ott bevárta a gazdáját, gondolom az már kiesett a megszokott séta útvonalukból. :D
2021. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!