Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a rotimat...

Hogy szoktassam le a rotimat a felugrálásról? szerintem nem tesz jót az izületeinek. reggel amikor meglátja a családtagokat sorban, túl izgatott és ugrál?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem tesz rosszat neki, de szólj rá, stb...
2021. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

na kössz


felizgatott állapotban nem nagyon hallgat a szóra

2021. okt. 9. 10:02
 3/9 A kérdező kommentje:
honnan tudod, hogy egy ilyen nagy kutya végtagjaira milyen hatással van, ha ugrál?
2021. okt. 9. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ízület a legkisebb gond.

Sokféle módszert szoktak ajánlani.

Fordulj el tőle,

fogd meg erősen az első két mancsát és tartsd egy ideig,

lépj rá a hátsó lábára,

emeld ki a térdedet ugrálásnál.

Egyben megegyezik mindegyik, mondani kell a NEM szót és nem elvárni, hogy már az első, második alkalomnál tökéletesen tudja a kutya.

2021. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
1-es vok, szerintemről hallotál kérdező, egyébként nem tudom, de te sem tudod. 4-es azért szerintem nem kell kigáncsolni a lábát, bőven elég amit másodiknak írtál, meg max rálegyinteni.
2021. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

ma 10:54

Nem írtam gáncsolásról. A rálegyintés pedig egy kutyának, főleg egy rotinak olyan, mintha légy szállt volna rá egy pillanatra.

2021. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
6-os, mondjuk valamennyire jogos.
2021. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

Ha nem akarod, hogy ugraljon - ereszkedj le hozza! :) Komolyan mondom!


Amikor elkezd ugralni a kutya, eloszor is orulni kell neki ... utana probalni megnyugtatni a kutyat ... es ha ugral, akkor lemenni az o szintjere (magassagara) ... es tovabb kell nyugtatni es orulni is egyben, hogy ilyen jo fej a kutyad :)))

2021. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
A sorrendisegi szabalyokat tartsd be es a kutya augomatikusan megadja a fonokseggel jaro elojogokat neket. Azaz odahivas nelkul oda se mehet hozzad,rad nem tamaszkodhat soha.
2021. okt. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!