Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogyha a futókacsái...

Mit tegyek hogyha a futókacsáink megeszik a kutya ételit?

Figyelt kérdés

Van egy kutyánk aki kinti és 2 futókacsánk. Nem sok ideje kerültek hozzánk,de nagyon elpofátlanodtak. A kutyának a háza mellett van a két tálja illetve ő egy hosszú sodrón van és amikor előre jön és nem figyel a kacsák megeszik át ételit.

Ha észreveszem elképzeltem őket, de ők nem kutyák hogy megtanulják hogy oda nem mehetnek.

Szerintetek mit tegyek?


2021. jún. 23. 14:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én próbálkoztam sokszor, de hiába. Bármikor a hátunk mögé kerül és nem figyelünk, elmegy.
2021. jún. 25. 20:46
 12/17 anonim ***** válasza:
De mennyit sétáltatod? Mennyire működik a kontroll, például egy behívás séta közben? Mennyit fárasztod napi szinten fejben?
2021. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A sétáltatást nem tudom megmondani, mikor hogy, szokta kérni, a kapu elé ül és akkor megyünk illetve amikor csak lehet megyünk valahova kocsival és vihetjük oda őt akkor is jön. Fárasztást az úgy van, hogy minden nap el van engedve és labdázunk sokat és abban nagyon kifárad. Tanítani is szoktam neki ezt azt és ismételni is szoktuk amiket eddig már megtanult.
2021. jún. 26. 17:52
 14/17 A kérdező kommentje:
A behívás pedig, ha nagyon előre siet(5m a póráza) akkor megszólítás a nevén és megáll és megvár, de ha kutyát látott régebb kezelhetetlen volt, de most egy szintel jobb, mert járunk kutyafuttatóba és sétálnál amelyik kutyához csak lehet odaengedem. Ha hívom magamhoz akkor nem akar jönni csak könyörgés után.
2021. jún. 26. 17:55
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Ja, hogy szabadon séta nincs. Nevelve egyáltalan nincs. Behívás, kontroll, gátolhatóság nincs.

Miért nem nevelted meg?


Nyilván a kutyádnak baromi sok energiája van, erre te néha elviszed pórázon sétálni és láncon tartod. Tényleg nem érzed a gondot?

2021. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet szabadon sétáltatni,mert megbűntetnek,de egyébként parkban szoktam elengedni ha egy kutyával játszanak. Meg ha meglát egy kutyát egyből odamegy és vannak azért akik félnek tőle, mellesleg nem nagy kutya még senkit sem harapott meg vagy agresszívan sem nyilvánult meg senkivel szemben sem
2021. jún. 26. 21:50
 17/17 A kérdező kommentje:
Én megteszek mindent ami telik tőlem, de nem én tartom láncon a szüleim akarták így és nem én nem vagyok felnőtt(16-3). Elfogadok tanácsokat az én kis fejemnek:)
2021. jún. 26. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!