Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vezényszó? Mi legyen?

Mi a vezényszó? Mi legyen?

Figyelt kérdés

a kutyámat arra tanítom, hogy kerüljön meg valamit(mondjuk egy üveget és a másodikat meg lökje el, és úgy jöjjön vissza hozzám

mi legyen a vezényszó

erre gondolok:->

(mindjárt küldök egy videót, ha megtalálom asszem....Ö..)


2010. aug. 25. 16:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nincs meg a vidi, de mi legyen a vezényszó??
2010. aug. 25. 16:39
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a kutyámnak az a jelszava, arra hogy rá támadjon az emberre, csak egy egyszerű kis szócska, hogy "szeretsz" és ki mondom a kutyámnak a nevét, és akkor egyből támad akár ki re, ha kell család tagra, vagy idegenre, olyan szavad legyen hozzá akitől nem szokta, hallani azt a szót csak tőled :)
2010. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nincs videó, de értitek nem???

úgy gondoltam, hogy van egy üveg(műanyag, italos) azt leteszem egy pontra, aztán egy másikat( vagy valami mást) kb 1 méterre attól...

a a kutyának az lenne a feladata, hogy megkerülje azt a mást, legyen most egy doboz és vissza felé ellökje az üveget, majd leüljön mellém

úgy gondoltam, hogy elősször pórázzal tanítom, hogy tudja mi is a feladata, de nincs vezényszó:((((

2010. aug. 25. 16:44
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Hozzá tenném azt, hogy remélem csak te rád hallgat a kutya és csak te vagy az igaz falkavezér magyarul tiéd a kutya te foglalkozol vele te csinálsz vele mindent a többieket meg el kell fogadja, hogy mivel ők hozzád tartoznak akkor se bánthatja őket, meg kérdezhetném hogy milyen fajta kutyus lenne?
2010. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mi a vezényszó, a kutya úgysem tudja a jelentését, csak miután megtanítottad neki. Akár lámpa is lehet, nem fogja félreérteni. (Egyébként szerintem a "Kerülj!" és a "Borítsd!" jó lenne, de tényleg mindegy.)
2010. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak is igaza van, hogy ha te meg mutatod neki, hogy mit is kéne csinálja, akkor lehet meg tanulná, hogy ha mondod, neki, h ő most csinálja meg :) de nem 1-2 napos munkád lesz :)
2010. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

egyépként meg van a vidi

[link]

a cikk alján van

csak nem értem mit mond a nő, de sztem nem magyar, aki érti elmondaná mit mond magyarul???

köszi

2010. aug. 25. 16:52
 8/17 anonim ***** válasza:

Vezény szava van neki :)

Ábanyi vagy valami ilyesmit mondd neki, nem értem tisztán :)

De mutasd meg a kutyusnak, hogy mondd, a vezény szavadat és te is meg csinálod vele együtt milyen fajta kutya?

2010. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

milyen kutyám van??

golden retriever

2010. aug. 25. 17:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlom, hogy vidd el kutya iskolába, :)

Csodát tesznek majd vele :) Hidd el :) Gondolom még fiatal

2010. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!