Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vezényszó? Mi legyen?

Mi a vezényszó? Mi legyen?

Figyelt kérdés

a kutyámat arra tanítom, hogy kerüljön meg valamit(mondjuk egy üveget és a másodikat meg lökje el, és úgy jöjjön vissza hozzám

mi legyen a vezényszó

erre gondolok:->

(mindjárt küldök egy videót, ha megtalálom asszem....Ö..)


2010. aug. 25. 16:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
féléves, de nem lenne időm a suli mellett, mert még csak 16 vagyok
2010. aug. 25. 17:42
 12/17 Holdtündér ***** válasza:
Olyan mindegy mit mondasz neki! Csak a szóhoz tudja kapcsolni amit tenni kell, rövid legyen és kész.
2010. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Még a válaszok olvasása előtt nekem is a kerül-borít vezényszó jutott eszembe, márcsak azért is, mert külön is tanítható a blökinek.
2010. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Először tanitsd meg neki, hogy pl kerülje meg a fát a "kerül" vezényszóval. Ha ez megy leteheted neki az első ilyen üveget majd ott is tanitsd meg neki stabilra, hogy "kerül" ha ez megy akkor tanitsd meg neki a "dönt" vezényszóval azt, hogy döntse el. Ha ez is megvan akkor leteszed 1 méter távolságra, mondod neki, hogy "kerül" és mikor megkerülte dicséret. Ha ez is megvan stabilra akkor jöhet a döntés először mondod neki, hogy "kerül" majd mikor jön visszafele akkor jó időzitésnél "dönt" Sok idő lesz és csak aprólékosan de hidd el menni fog. Én is 16 éves vagyok, két beagle kutyával de mindkettőjük tudja ezt mármint külön-külön igy egybe még nem próbáltam de majd egyszer megnézem hátha összejön egybe is :DDDD
2010. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást:)

rendesek vagytok

2010. aug. 25. 19:32
 16/17 A kérdező kommentje:
az ötletekért meg külön hála
2010. aug. 25. 19:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez kettőből lehet megcsinálni, előbb megtanítod irányatani azzal hogy Tovább, ha ahhoz ér amit fel kel dönteni akkor mondod hogy Pöccint pl. De akár az is lehet hogy csungulung, arra is megtanulja.
2010. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!