Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illetlenség megkérni a vendégl...

Illetlenség megkérni a vendéglátót, hogy zárja el a kutyát, ha olyan vendég jön, aki nagyon fél tőle?

Figyelt kérdés
Mégiscsak a kutya van otthon.

2021. máj. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy :(
2021. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
41%
Én csak azt nem értem az itteni kutyatatókban, hogy miért tesznek úgy, mintha belelátnának egy állat fejébe!? Nem látnak bele. Téves gondolat, hogy "hátazenyémnemolyan", meg a "bizos rosszul néztél rá". Rólam is úgy kellett már leszedni kutyát, aminek nyomát máig viselem. Jöttek is persze a "biztos kötve volt, biztos öreg volt, biztos bántották, biztos nem ismert, biztos elhanyagolták és nem jártak vele futni" és hasonló "okosságok", csak épp mindegyik okosság tévedés volt. Erről ennyit.
2021. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
52%

Én meg azt nem értem, miért akarod jobban ismerni más kutyáját, csak mert voltál olyan balfék, hogy egyszer megharapott egy.

Amúgy meg gondolom sak messziről látsz 4-lábút.

2021. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
47%
43: Van saját kutyám , és imádom. Mégsem engedem oda ha vendégek jönnek. Az ördög nem alszik. Lehet magyarázni, hogy te vagy a balfék, de ha nagyjából 3 miliméteren múlhat az életed (kb ennyi hiányzott, hogy átharapja a karomban a vénát), akkor azért átértékeled magadban a dolgokat. Én inkább megelőzöm a dolgokat, és esélyt sem adok, hogy baj történjen. A te érvelésed olyan, mintha azt magyaráznád, hogy nagyon kevés ittas vezető okoz balesetet! Nem lenne egyszerűbb alapból nem inni és meggátolni akár a lehetőséget is?
2021. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
40%

"Biztos rosszul néztél rá"

Te meg biztos nem tudod hogy ez nekik olyan mintha valaki odamenne hozzád, cédának hívná anyádat és hasonlók, meg lökdösődne stb. Ez egyszerű provokáció, támadás.

2021. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
35%
45: Kb. rá sem néztem. Minden 5 évesnél idősebb gyerek tudja, hogy nem lökdössük a kutyákat, nem nézünk szemébe, nem teszünk hirtelen mozdulatokat. Egyéb kérdés? Vagy csak osztod az eszet és a lepontozást?
2021. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
87%

44: én sem engedném oda a kutyám senkihez, pont azért mert ismerem. Bár ő nem is akar odamenni ahhoz akitől tart, viszont amikor pórázon van, inkább pont nekem kell rászólni az emberekre, hogy ne akarják megtaperolni. Bár senkit sem bántott, de ugatással jelzi a nemtetszését.


Érvelés? Nem érveltem semmi mellett, nem tudom miről beszélsz. Nem is értem itt ezt az érvelési mániát a gyakorin. Nincs kit és nincs miről meggyőznöm.

2021. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
87%
Emberben sem bízhatsz. Lehet nyugisan áll melletted a megállóban, a következő pillanatban meg leszúr vagy kirúg a villamos elé. Elég sok pszichopata van.
2021. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 Tepfal ***** válasza:
35%
#48: Igen, csak ha az ember ilyet tesz, az bűncselekmény, amiért feljelentem és ideális esetben azt az embert elzárják a társadalom elől. A kutyánál az egyetlen jogi megoldás az altatás. Szerintem a gazdának is érdeke, hogy erre ne kerüljön sor. Persze azon felháborodnál, ha megharapna a kutyád, én meg feljelentenélek és elaltatnák az állatot, ugye?
2021. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
84%

Ne menjünk abba bele, hogy mi jár a gyilkosságért, mert az egy egészen más téma. :D


A kutyám meg maximum akkor harapna meg, ha átmásznál a kerítésen, de akkor magadra vess! Ahogy a betöréssel próbálkozó egyed is, amelyiknek elkapta a lábát.

Nem nekem lett belőle bajom...


Nem mellesleg nem altatnak kutyát sem 1 harapásért. A menhelyen is rengeteg kutya van amelyik harapott és nem altatva vannak hanem rehabilitálva. Nyilván van amikor nincs más opció, de ez ritka.

2021. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!