Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illetlenség megkérni a vendégl...

Illetlenség megkérni a vendéglátót, hogy zárja el a kutyát, ha olyan vendég jön, aki nagyon fél tőle?

Figyelt kérdés
Mégiscsak a kutya van otthon.

2021. máj. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
99%

Nem illetlenség, és ha a vendéglátónak fontos, hogy a vendég jól érezze magát, akkor - amennyiben megoldható - meg is teszi.


Ha nem megy valamiért, akkor találkozzanak máshol.

2021. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
Megkérni nem illetlenség.
2021. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
40%
Kulturált gazdi elzárja anélkül, hogy megkérnéd rá.
2021. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
65%

“ Kulturált gazdi elzárja anélkül, hogy megkérnéd rá.”


Ettől szoktam agyfaszt kapni. Amikor megyek valahová, és nem engedik oda hozzám a kutyát.

2021. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
80%

Nem illetlenség. Nálunk ketten is vagyunk így a családban, én a bátyám kutyájával, a lányom pedig anyósom macskájával. Ha megyünk látogatóba anyósom mindig elzárja a macskát és alaposan ki is takarít, mivel a lányom allergiás a macskaszőrre. Én pedig szimplán csak félek a kutyáktól. Ezért a bátyám, ha meglátogatjuk mindig bezárja a másik szobába, ahonnan nem jöhet ki, amíg mi ott vagyunk.

Nem tartom ezt se illetlenségnek, se állatkínzásnak, ha fontos a vendéglátónak, hogy jól érezd magad, meg fogja érteni.

2021. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
90%
Nekem rettenetesen nagy kutyam van, hiaba baratsagos ertheto ha felnek tole a merete miatt ... en mindig elzarom ha olyan ember jon hozzam akivel mar kiderult, hogy nem baratkoznak egymassal. Szerintem ez tok normalis.
2021. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 Tepfal ***** válasza:
98%
Ha nem tudja a vendég, hogy a vendéglátója kutyát tart, és csak akkor szembesül vele, amikor már ott van, szerintem nem illetlenség. Ha tudja, hogy van kutyája, akkor viszont szerintem jobb előre jelezni, hogy fél a kutyáktól, és csak úgy tudná magát jól érezni, ha a kutya el van zárva. Így ha a házigazda ezt nem tudja/akarja megoldani, találkozhatnak máshol, egyébként pedig fel tud rá készülni.
2021. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
96%
Nalunk mindenhova bejarasa van alapbol a kutyanak, es van olyan baratunk, aki minden kutyatol fel, mert megharapta kiskoraban egy. Nekunk raadasul "ijeszto" bull van, arra az idore vagy megkotom a kutyat (6 m-es porazzal), vagy ha bent vagyunk csak siman becsukom a bejarati ajtot es addig kint van, amig bejonnek, addig pedig mindenkeppen fogom a kutyat, mert o baratkozna, dehat nem lehet. De ritkan jönnek, es akkor is csak par orara, ha hetente itt lennenek, akkor kozombositenem a kutyanak, hogy ne menjen oda baratkozni, ugralni.
2021. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem illetlenség szólni. Én ha vendégem jön, általában automatikusan fel is ajánlom.
2021. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem minden gazda elzarja a kutyat ha latja, hogy zavarja a vendeget. Ez evidencia ... max Putyin szopatta meg Merkelt, de az politikai vicceskedes volt.


[link]


Koztudott, hogy Merkel kancellar asszony baromira fel a kutyaktol ... erre Putyin :)

2021. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!