Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illetlenség megkérni a vendégl...

Illetlenség megkérni a vendéglátót, hogy zárja el a kutyát, ha olyan vendég jön, aki nagyon fél tőle?

Figyelt kérdés
Mégiscsak a kutya van otthon.

2021. máj. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6
 31/54 Tepfal ***** válasza:
100%
#30: Szerintem korrekt, ha nem zárod el a kutyád, hisz a “te házad, te várad”, de ugyanilyen korrekt mástól, ha ő meg azt mondja, így nem megy hozzád vendégségbe.
2021. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
A párom a gyerekem meg anyukám nem szokott összenyalazni, összeszőrözni, felugrálni másokra. Ja és harapni se szoktak...Nem tudom miért kell folyton a kutyákat emberekhez hasonlítgatni.
2021. máj. 4. 17:22
 33/54 A kérdező kommentje:
Meg acsarkodni se szoktak a kapu előtt, mint a sok jólnevelt kutyuska. A kutyák kiszámíthatlanok, harapnak támadnak morognak én már senkinek se hiszem el, hogy ja az ő kutyája nem olyan. Ja persze ott vicsorog a dög a kapu előtt, hány embert láttál így viselkedni?
2021. máj. 4. 17:26
 34/54 anonim ***** válasza:
89%

Már bocsi, de az én kutyám se nem nyálaz, se nem ugrál, se nem szőröz össze senkit, sőt, nem is harap (terápiás kutya). Ha vendég jön, akit nem ismer szépen elvonul a helyére. Maximum, ha nagyon szimpatikus neki az idegen, lefekszik a lába mellé. Ha tetszik, ha nem, nekem családtag. Legjobb barát, társ stb. Sőt, mi több, sokkal többet ér, és jobban szeretem, mint a random kölyköket a játszón, tovább megyek, jobban mint a legtöbb ismerősömet. Már a sokadik kommentedben degradálod le kutyákat kérdező. Ez egy kutyásnak pont annyira sértő, mint amennyire neked, hogy emberhez hasonlítjuk őket...

Ennek ellenére, ha a vendég megkér, külön csukom. Kivéve ha téged látnálak vendégségbe, mert téged nem engednélek be.

2021. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
85%

“ hány embert láttál így viselkedni?”


Nézz szét a gyakorin. Itt acsarkodik, meg észt oszt (a semmiből) a sok pállottszájú kommenthuszár, meg egy kanál vízben megfojtanák egymást, mert valaki szerint pl minden kutya nyáladzik stb. Ha meg összeengednénk őket, eloldalognának, pont mint amikor a két acsarkodó kutya közt kinyitjuk a kaput és lehűlnek a kedélyek.

2021. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
75%
#30 vagyok, nem is látok szívesen olyat aki utálja a kutyámat, főleg nem a saját házamban. Sőt, nem is ismerek olyat közelről. Ja és egyáltalán nem kiszámíthatatlan, ahogy a kutyák 99%-a (amelyik igen, az idegrendszerileg beteg) , csak te nem érted őket, de nem is akarod. Valszeg a szemükbe bámulsz, sarokba szorítod őket, agresszívan közeledsz, stb, ezért nem szeretnek. Az enyém nem ugrál, nem nyálaz, nem szőröz. Nem rajong az emberekért egyszerűen. És nem mondom hogy nem harap, de ha véletlenül megteszi, annak bizony nyomós oka van.
2021. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Terápiás kutya az más, ott nagyon komoly vizsgák vannak, de a legtöbb kutya azt te is beláthatod, itthon nem ilyen.
2021. máj. 4. 21:51
 38/54 anonim ***** válasza:
53%
35. nem nem látom be. Csak azt, hogy általánosítasz...
2021. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
87%

Az én kutyám nem szőröz, nem nyálaz, nem szereti az idegeneket. Soha, ismétlem soha semmiben nem tett még kárt, kicsinek se.


Ellenében vendégeink babucikája úgy érezte pár éve, hogy mennyire jó felkapni a sorokból a squash ütőt és beleb.szni az okos tévénkbe. Csak 500 ezerbe került a csimi látogatása. #kösznem

2021. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Kifizették legalább?
2021. máj. 4. 22:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!