Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illetlenség megkérni a vendégl...

Illetlenség megkérni a vendéglátót, hogy zárja el a kutyát, ha olyan vendég jön, aki nagyon fél tőle?

Figyelt kérdés
Mégiscsak a kutya van otthon.

2021. máj. 2. 20:17
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
84%

12-es vagyok

Én nem félek alapból a kutyáktól egyébként hisz nekem is van.De az ismerősömé állandóan jött utánam és belekapott a lábujjaimba és egyszer a számba és orromba is ami vérzett kicsit azt követően szóval én is elkezdtem rühellni a kutyát emiatt.Biztos érezte is és féltem is tőle mert így viselkedett velem pedig én kaját vittem neki és sétáltattam is de mindhiába mert állandóan engem támadott.Ezt követően még az ismerősöm nem értette miért nem megyek át hozzá🤦‍♂️🤦‍♂️

2021. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
15%
De mar elnezest ... ha valaki fel a kutyatol, az miert nem foglalkozik ezzel a problemaval? A kutyatol nincs miert felni, ha valaki megis fel ... miert nem kezelteti magat? Kutyak elnek a Foldon. Nem kellene elfogadni ezt a tenyt es nem kellene idomulni? Csak kerdezem!?
2021. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
92%

22, kutyaskent mondom, hogy egyszeruen vannak ilyen emberek, es nekunk konnyebb alkalmazkodni, es par orara elszeparalni a kutyat. A kutyak sem ugyanolyanok, de egyikben sem lehet 1000%-ban megbizni. Engem mamamek kutyaja harapott meg amikor kb 4 eves voltam, azota is van a szemem felett egy heg, pedig allitolag baratsagos volt elotte, meg addig soha nem harapott meg senkit... Nekem ez nem okozott traumat, mindig is voltak kutyaink, a sajatom is kapott mar bele a kezembe, amikor osszeverekedett egy masikkal es odavagtam kozejuk, ez ilyen.

Aki fel a kutyaktol, altalaban nem is szereti oket, ha te nem szereted a spenotot, eroszakkal sem fogod szeretni. Ha irtozol a pokoktol, azokkal se fogsz haverkodni es madarpokot simogatni, pedig bekes allatok, de ezt hiaba magyarazod annak, aki zsigerbol retteg...

2021. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a kutyákat van nekem is de az egyik barátnőmnek olyan nyomorult neveletlen kutyája van hogy utálok nála lenni mert sose zárja el a kutyát azzal mondván hogy hát nekem is van tudom milyen. Ja csak az enyém meg van nevelve az övé meg ha akar a szőnyeg közepére szarik vagy ugat egész addig amíg beszélgetünk
2021. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
28%

13: de frusztrált valaki. 🤣

Ne haragudj, de nem érdekel a nyomorod. Engem is harapott meg kutya. Embergyerek is vert meg még iskolában, akkor az emberektől is rettegnem kéne?

Maradjunk annyiban, hogy nekem jogom van agyfaszt kapni, ha nem engedik oda a láthatóan játszani akaró kutyát, neked meg jogod van agyfaszt kapni tőlem, amit nekem meg jogom van leszarni. (megpróbálok majd zöldet, mint a libák)

2021. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
67%
Nem illetlenség. Én is mindig megkérem a házigazdát, hogy zárja el a gyereket, ha megyek. :)
2021. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
A kutya nem gyerek -.-
2021. máj. 2. 22:18
 28/54 anonim ***** válasza:
50%
Nem is mondtam ilyet. Persze, hogy nem az... a kutyákat szeretem, nem is kérem meg a vendéglátót, hogy zárja e őket :)
2021. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki olyan jön hozzám akiről tudom, hogy fél a kutyáktól, akkor elzárom addig a hátsó kertbe a kutyát. Nem illetlenség, nem mindenki van jóban a kutyákkal.
2021. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
16%
Én csak akkor zárnám el, ha ő is elzárja valamelyik családtagját a kérésemre. Párját, gyerekét, anyját... Éppen amelyiktől irtózom.
2021. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!