Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya-sétáltatásért mennyit...

Kutya-sétáltatásért mennyit kérnek most Budapesten óránként ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Én semennyit

Mondjuk nem is tolom az ipart

2021. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó. De nem nagyon népszerű ez a "szakma", mert az emberek 99%-a nem bízza idegenre a kutyáját. 1-2 cégről tudok, akiknél dolgoznak kutyasétáltatók, de azoknak van referenciájuk, cég áll mögöttük stb.


Mondjuk én még így sem bíznám másokra a kutyámat. Akkor sem, ha elmenne idegenekkel, de az én vagyok.

2021. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 1000 Ft/óra -ért sétáltattam kutyákat Győrben 2018-ban.
2021. jan. 12. 15:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Az emberek a kisgyermeküket is idegenre bízzák : óvoda, bölcsöde, iskola, babysitter.
2021. jan. 12. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám napközibe jár heti 2-3 alkalommal, 4 ezer forint/nap, reggel jönnek érte, este hozzák haza. (Budapest)
2021. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, de a kisgyereket kisebb eséllyel lopják el, mint egy fajtatiszta kutyát. Plusz a kisgyerekekre az esetek 90%-ában képzett babysitter vigyáz, aki ezt tanulta.


Én hiába adnám oda neked a kaukázusimat meg a belgámat,hogy sétáltasd meg, nem tudod milyen helyzetben hogy reagálnak, nem fogadnak szót neked, el se mennének veled.

Lehet, hogy egy panellakó Fifikével könnyebb dolgod lenne, de az emberek többségében akkor is bizalmatlanok egy vadidegennel, nem fogják odaadni, hogy sétáltasd meg.


Arról nem is beszélve, hogy egy kisebb testű kutyát nem mindig tudsz 3-4 órán keresztül sétáltatni, hogy meg is érje. Napi 1000-2000 forintért meg kimozdulni sem éri meg, mert az utazás többe kerül. Azt meg kétlem, hogy a hét minden napjára ki tudod tölteni a 8 órát (bár a bevétel akkor is kevés) tényleges sétával, mert ha akár fél órát is kell utaznod a következő helyre, nem éri meg.


Ha mindenáron be kellene adnom valahova a kutyáimat vagy eltörne mindkét lábam, akkor is rokont, barátot kérnék meg ideiglenesen vagy ahogy előttem is írták, ott a napközi.

2021. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!