Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » T1 honnan vettétek a kutyának...

T1 honnan vettétek a kutyának a biztonsági övet?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni velük kirándulni, de először biztonságossá szeretném tenni az utazást, anélkül nem indulunk el.

Szeretnék vízhatlan üléshuzatot és két biztonsági övet nekik.

Ti honnan vettetek/rendeltetek?

A zooplus-ról szoktam rendelni, de az ottani öv nem jó nekünk, mert Fordom van, és nem kompatibilis vele a csat.



2021. jan. 7. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

HUF 6,319.43 34%OFF | Dog Carrier Dog Car Seat Cover Waterproof Car Rear Back Mat Pet Travel Cat Dogs Cushion Protector With Middle Seat Armrest

[link]


Nekem ilyen van a kocsiban és nagyon szuper, középen lezipzározható, tehát a könyöklőt is le lehet nyitni ha szükség lenne rá, és nagyon jól rögzíthető. Szerintem az ára sem vészes, egyszer kell megvenni, és adnak ajándékba hozzá egy biztonsági övet.

Ameddig nem jön meg addig simán jó a pléd, de nekünk kb. 2 hét alatt megérkezett (2020.11.11-én rendeltem.)

2021. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!